+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Music Němeček

Klíčová slova: opravy dechových nástrojů

E-mail: obchod@music-nemecek.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2011

Popis: Od začátku devadesátých let poskytujeme kvalitní servis a opravy dechových hudebních nástrojů. Zabýváme se také prodejem dechových hudebních nástrojů a to jak nových, tak i použitých. Více než 30 letá praxe v oboru oprav byla získána mimojiné v předních světových společnostech u nás i v zahraničí (Amati Denak, Meinl, Julius Keilwerth). Ve svém oboru jsme v současnosti jednou z předních společností na českém trhu, která poskytuje komplexní opravy dechových hudebních nástrojů. Na stejném místě podnikáme již od roku 1995 a 80% našich zakázek tvoří opakované zakázky od našich spokojených klientů jak z tuzemska, tak zahraničí.

Web: www.music-nemecek.cz

Další související informace

Aktimo s.r.o. - omítky a fasády

opravy omítek, strojní omítky, ruční omítky – Společnost Aktimo s.r.o. je stavební firma specializující se na vnitřní i vnější omítky a zateplovací systémy. Provádí strojní a ruční omítky sádrové, vápenné, vápenosádrové a vápenocementové, fasády, štuky a opravy omítek. Nabízí prodej materiálů.

Lékařské nástroje

lékařské nástroje, prodej, výroba, opravy – Oprava, výroba a prodej lékařských nástrojů a zařízení pro všechny lékařské obory. Naše firma spolupracuje s předními světovými výrobci lékařských nástrojů a endoskopických optik působící v České republice i na území EU.

Načítání trvalo 2.1046 sekund.