+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mytí fasád

Klíčová slova: mytí fasád, mytí oken, mytí skleněných konstrukcí

E-mail: m-0067@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2011

Popis: Mytí fasád, mytí oken a skleněných konstrukcí. Nátěry konstrukcí, fasád, nátěry a mytí plechových střech, čištění okapních žlabů. Rizikové kácení a prořezy stromů, instalace zábran proti holubům.

Web: m-004.blgz.cz

Další související informace

Čištění koberců Otoclean

čištění koberců, mytí oken, úklid – Profesionální úklid, čištění koberců a mytí oken pro firmy a domácnosti v Brně a Moravském kraji. V naší nabídce služeb jsou také předkolaudační úklidy, čištění čalounění a kůže včetně impregnace. Používáme profesionální úklidové stroje značky Kärcher.

Automyčka Praha 10

Automyčka Praha, automyčka Praha 10, mytí aut, – Automyčka Praha 10 - Ruční mytí aut všech značek kvalitními přípravky značky SONAX, kompletní čištění interiéru auta. Tepování interiéru (mokrou cestou + parou), ošetření a hloubková renovace laku + politura s UV filtrem, odstranění hologramů a asfaltových skvrn.

Čištění koberců

čištění koberců, čištění sedaček, mytí oken, – Nabízíme čištění koberců, sedaček a ostatního čalouněného nábytku, kompletní čištění interiérů automobilů a mytí oken. Úklidové služby pro domácnost i firmy provádíme v Praze a okolí. Máme krátké objednávací lhůty a pevně stanovené ceny.

Načítání trvalo 3.7301 sekund.