+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mytí fasád

Klíčová slova: mytí fasád, mytí oken, mytí skleněných konstrukcí

E-mail: m-0067@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2011

Popis: Mytí fasád, mytí oken a skleněných konstrukcí. Nátěry konstrukcí, fasád, nátěry a mytí plechových střech, čištění okapních žlabů. Rizikové kácení a prořezy stromů, instalace zábran proti holubům.

Web: m-004.blgz.cz

Další související informace

Strojové čištění garáží

strojní strojové mytí čištění garáží úklid – Strojové čištění garáží již od 5,- Kč/m2. Úklid společných prostor domů. Mytí oken, čištění sedaček, čištění kůže, renovace podlah (dlažba, lamino, parkety, plovoucí podlahy)výškové práce, úklid po stavbě, rekonstrukci apod.

Mytí interiéru aut

Mytí interiéru aut, mytí aut, ruční mytí aut – Mytí interiéru aut a karosérie. Ruční mytí aut, kvalitními přípravky značky SONAX, ošetření a hloubková renovace laku + politura s UV filtrem. Mytí interiéru aut, ošetření vnitřních i venkovních plastových dílů, u mytí aut také tepování interiéru (mokrou cestou + parou).

Pneu Praha, použité pneu

použité pneu,penuservis,autobaterie, ruční mytí – Pokud hledáte kompletní a spolehlivý pneuservis v Praze, Pneu Praha je pro Vás to správné řešení. Můžete si u nás vybrat z nových i použitých pneumatik a zajistíme Vám kompletní servisní služby, jako např. montáže, demontáže, přezouvání různých typů pneumatik, vyvažování pneumatik a další.

Načítání trvalo 4.2079 sekund.