+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nábytek do bytu od Truhlá

Klíčová slova: nábytek,truhlářství,kuchyňské linky

E-mail: kohout-jan@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2010

Popis: Provedeme kompletní realizaci kuchyňské linky a vestavěné skříně, poradíme s vhodným dispozičním řešením, namontujeme Vámi zakoupený nábytek za smluvní ceny, zajistíme zednické a obkladačské práce při rekonstrukci Vašeho bytu, Vaší kuchyně, práce provádíme většinou v Benešově, Praze a okolí. Snažíme se vždy vyjít vstříc a odvést dobrou práci.

Web: nabytekdobytu.eu

Další související informace

Truhlářství Jiří Vyhnálek

truhlářství, výroba, nábytek, schodiště – Zabýváme se vybavením interiéru od pokládky podlah, přes výrobu dveří a obklady schodišť, až po výrobu a montáž nábytku dle požadavků zákazníka. Dále vyrábíme prodejní a kancelářský nábytek a v neposlední řadě také laboratorní digestoře několika typů a provedení.

Truhlářství Matefi

Truhlářství, kuchyně. – Truhlářství Praha. Naše truhlářství se zabývá návrhy, výrobou a montáží kuchyňských linek a obývacích stěn, dětských pokojů, vestavěných skříní apod. Na výrobu nábytku používáme lamino, dýhu, masiv.Výroba a montáž nábytku na míru.

Truhlářství Prušánky

truhlářství, prušánky, novák, pavel novák, výroba – Jsme truhlářská firma založená v roce 1991. Zabýváme se výrobou široké škály výrobků, převážně z masivu a dýhy. Naše produkce je převážně zakázková, atypická. Spolupracujeme též s Památkovým ústavem v Brně při opravách a historických budov.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.