+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nábytek ve vysokém lesku

Klíčová slova: parapan, vysoký lesk, lesklá kuchyňská dvířka

E-mail: info@halek-interier.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. b?ezna 2013

Popis: Materiál Parapan (High Gloss) je charakteristický svým vysoce lesklým povrchem. Dodává vysoký lesk kuchyňským dvířkám nebo komodám. Parapan je vhodný pro výrobu vysoce lesklého nábytku do kuchyně, koupelny, pro výrobu lesklých kuchyňských dvířek, pro lesklé obývací stěny a lesklé komody. Více informací o vysoce lesklém, kvalitním a moderním materiálu Parapan naleznete na www.parapan.cz

Web: www.parapan.cz/

Další související informace

Kuchyňská svítidla

světla, svítidla, osvětlení, kuchyňská svítidla, k – Webová stránka věnovaná kuchyňským svítidlům. Obsahuje rady, jak kuchyňská svítidla rozmístit, jak je vybrat a kde je koupit. Design kuchyňských svítidel volte podle toho, co se Vám líbí a co máte rádi a podle stylu Vaší kuchyně. Doporučujeme vybírat spíše nadčasové modely, které Vás hned tak neomrzí. Na trhu je k dostání neuvěřitelné množství stylů a barev kuchyňských svítidel v různých cenových relacích.

Palubky, podlahovky

Nabízíme palubky, podlahovky, kuchyňská dvířka – Nabízíme palubky, podlahovky, kuchyňská dvířka, dveře a zárubně, lamino, Durélis, OSB desky, schodišťové stupně, spárovky, PUR desky, Eurohranoly, KVH hranoly, hoblovaná prkna, terasy, obklady fasád, parapety, překližky.

Cholesterol

vysoký cholesterol,hyperlipidemie,ateroskleróza – Cholesterol je steroidní látka, kterou naše tělo potřebuje ke zpracovávání tuků, tvorbu hormonů a vitamínů. Avšak překročí-li jeho hladina v krvi přijatelnou hodnotu, nese sebou řadu zdravotních rizik úzce spojených s chorobami srdce.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.