+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Náhrobky a pomníky Jičín

Klíčová slova: náhrobky, pomníky, Jičín, výroba pomníků

E-mail: nahrobkyjicin@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2012

Popis: Každý pozůstalý má jiné představy o budoucím vzhledu pomníku či hrobu a výroba kamenictví je na tyto požadavky připravena. Je tedy možné žádat o jednohroby a dvojhroby, urnové pomníky nebo urnové schránky, které mohou být žulové nebo nerezové. Je možné požádat také o část hrobu a jednotlivé díly a kamenictví vám pak vyrobí na zakázku různé pomníkové díly jako jsou žulové obruby, zákrytové desky nebo si můžete nechat vyrobit nápisy na pomníky a to buď sekané nebo plastické. Kamenictví vám také nabídne řadu doplňků, jako vázy, lampy, urny nebo keramické fotografie.

Web: www.nahrobky-pomniky-jicin.cz/

Další související informace

Malíř bytů Nová Paka

malíř, nová paka, jičín, lázně bělohrad – Malířské a natěračské práce, úpravy interiérů, dokončovací práce ve stavebnictví, celková rekonstrukce interiérů pro náročné uživatele.

Uklid.Puclik.cz profesionální úklid

úklid, úklidové služby, uherské hradiště, úklid ka – Nemáte dostatek času pro úklid svého domu, bytu, či kanceláře? Náš profesionální tým udělá vše za vás! Od nejdrobnějších maličkostí, jako je otření prachu a nečistot, až po vyčištění koberců a čalounění.

Načítání trvalo 0.0733 sekund.