+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Náhrobné pomníky

Klíčová slova: pomníky

E-mail: bohus.puchel@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. ??jna 2011

Popis: Náhrobné pomníky a kamene, stavba a rekonštrukcia hrobov a hrobiek vrátane betónovania základov a výroby doplnkov pre cintorínsku architektúru. Náhrobné pomníky z mramoru a žuly aj iné kamenárske práce.

Web: www.puchel.sk

Další související informace

Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce bytů Praha, rekonstrukce bytů – Rekonstrukce bytů Praha – rekonstrukce bytu, koupelny i kuchyně. Provádíme kompletní rekonstrukce panelových bytů, vyzdívání bytových jader na klíč a instalatérské, elektrikářské i malířské práce.

Uklid.Puclik.cz profesionální úklid

úklid, úklidové služby, uherské hradiště, úklid ka – Nemáte dostatek času pro úklid svého domu, bytu, či kanceláře? Náš profesionální tým udělá vše za vás! Od nejdrobnějších maličkostí, jako je otření prachu a nečistot, až po vyčištění koberců a čalounění.

Truhlářství CONSULO

truhlářství,truhlář,dřevo,řezivo, nábytek,masiv – Vyrábíme nábytek z masivu, zahradní nábytek - lavice, stoly, rozkládací sety vhodné pro restaurační zahrádky, interiéry chalup, restaurací aj., dále hoblovaná prkna, hranoly, lišty, latě. V rámci zakázkové výroby pak vše, co si vymyslíte.V eshopu nabízíme různá dřeva pro kutily.

Načítání trvalo 0.1889 sekund.