+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Náhrobné pomníky

Klíčová slova: pomníky

E-mail: bohus.puchel@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. ??jna 2011

Popis: Náhrobné pomníky a kamene, stavba a rekonštrukcia hrobov a hrobiek vrátane betónovania základov a výroby doplnkov pre cintorínsku architektúru. Náhrobné pomníky z mramoru a žuly aj iné kamenárske práce.

Web: www.puchel.sk

Další související informace

Štukování Praha

stukovani, malovani – Štukování stěn (panelové byty, rodinné domy),lepení pestrukty, malování pokojů (kanceláří), malování škol a tělocvičen.Speciální techniky, malování batikou, vhodná zejména do luxusních interiérů a restaurací. Odvádíme opravdu precizní práci.

Střechy na klíč

Střechy na klíč, zateplení střechy,střešní krytiny – Střechy na klíč, zateplení střechy, pokládka střešní krytiny. Zateplení šikmých střech ( důmyslně tvarované dílce, opatřené kanálky a žlábky, které po vyskládání na střešní latě vytvoří spolehlivou celoplošnou těsnou pojistnou hydro-izolaci. ).

Výškové a hlubinné práce

Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou – Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou, rizikové kácení stromů, čištění studní, nátěry konstrukcí, střech a fasád, montážní práce, mytí oken a plášťů budov, zednické práce, shoz sněhu, montáž hromosvodů.

Načítání trvalo 0.2018 sekund.