+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Napínané stropy

Klíčová slova: Napínané,podhledy,stropy,vypínané,pnuté,moderní

E-mail: Biotopal-invest@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2009

Popis: Nabízíme dodávku a montáž napínaných stropních podhledů.Jsme přímým odběratelem od zahraniční firmy,která v tomto oboru působí už více,než 30 let.Takže žádné další náklady na zprostředkovatele,tudíž velice příjemné ceny za kvalitu.Náš materiál je certifikovaný a splňuje i ty nejnáročnější požadavky.Spolupracujeme s architekty a desingéry,např.fa Urban Survival,která přímo spolupracuje s Blankou Matragi.Kvalita,kterou nabízíme,si získala několik významných zákazníků a jejich spokojenost je pro nás toho důkazem.

Web: www.podhledy.com

Další související informace

Hodinový manžel - jihočes

hodinový manžel, řemeslník, služby do domu, Tábor, – Služby nejen pro Váš dům, zahradu, byt nebo kancelář. S námi ušetříte čas, peníze, ale i nervy. Pokud máte doma práci se kterou si nedokážete poradit nebo zkrátka nemáte čas se tím zabývat, využijte naše služby. Hodinový manžel je tu pro Vás.

Včelařské potřeby a včelí

Včelařské potřeby, úly, 39x24, rámky, nástavky – Eshop Včelí obchod Vám nabízí kompletní sortiment včelařských potřeb, produktů a nástavkových včelích úlů. Maloobchod i velkoobchod se včelařskými potřebami. Jsme výrobcem široké škály nástavkových úlů rámkové míry 39x24.

Výrobce arabského chleba

chleb, arabsky chleb, Pekárna Hadrous – Domácí arabský chléb - Pekárna Hadrous. Kapacita naši pekárny je 8000 balení arabského chleba denně. Naše výrobky neobsahují emulgátory a další chuťové nebo chemické přísady. Vybíráme první jakost mouky. Tmavé pečivo je vyrobeno z 100% grahamové mouky.

Načítání trvalo 0.0529 sekund.