+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Napínané stropy

Klíčová slova: Napínané,podhledy,stropy,vypínané,pnuté,moderní

E-mail: Biotopal-invest@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2009

Popis: Nabízíme dodávku a montáž napínaných stropních podhledů.Jsme přímým odběratelem od zahraniční firmy,která v tomto oboru působí už více,než 30 let.Takže žádné další náklady na zprostředkovatele,tudíž velice příjemné ceny za kvalitu.Náš materiál je certifikovaný a splňuje i ty nejnáročnější požadavky.Spolupracujeme s architekty a desingéry,např.fa Urban Survival,která přímo spolupracuje s Blankou Matragi.Kvalita,kterou nabízíme,si získala několik významných zákazníků a jejich spokojenost je pro nás toho důkazem.

Web: www.podhledy.com









Další související informace

Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce bytů Praha, rekonstrukce bytů – Rekonstrukce bytů Praha – rekonstrukce bytu, koupelny i kuchyně. Provádíme kompletní rekonstrukce panelových bytů, vyzdívání bytových jader na klíč a instalatérské, elektrikářské i malířské práce.

Postele

Postele s úložným prostorem, postele, postele – Postele s úložným prostorem, dřevěné rošty ( lamelové ) a zdravotní matrace. Postele s úložným prostorem, nábytek z masivu do ložnice. Postele ( dvojlůžka, jednolůžka ) jsme schopni vyrobit na míru pro potřeby zákazníka. Postele s úložným prostorem

optika Radlická

brýle,Praha 5,titan,Converse,optika, Radlice,lupy – Služby oční optiky. Prodej dioptrických a slunečních brýlí včetně dioptrických čoček. Brýle pro děti Comoframe. Letování titanu. Velký výběr obrouček Converse. Bereme poukázky Sodexo, Ticket a Unišek.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.