+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Napínané stropy

Klíčová slova: Napínané,podhledy,stropy,vypínané,pnuté,moderní

E-mail: Biotopal-invest@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. prosince 2009

Popis: Nabízíme dodávku a montáž napínaných stropních podhledů.Jsme přímým odběratelem od zahraniční firmy,která v tomto oboru působí už více,než 30 let.Takže žádné další náklady na zprostředkovatele,tudíž velice příjemné ceny za kvalitu.Náš materiál je certifikovaný a splňuje i ty nejnáročnější požadavky.Spolupracujeme s architekty a desingéry,např.fa Urban Survival,která přímo spolupracuje s Blankou Matragi.Kvalita,kterou nabízíme,si získala několik významných zákazníků a jejich spokojenost je pro nás toho důkazem.

Web: www.podhledy.com

Další související informace

Štukování Praha

stukovani, malovani – Štukování stěn (panelové byty, rodinné domy),lepení pestrukty, malování pokojů (kanceláří), malování škol a tělocvičen.Speciální techniky, malování batikou, vhodná zejména do luxusních interiérů a restaurací. Odvádíme opravdu precizní práci.

Včelařské potřeby a včelí

Včelařské potřeby, úly, 39x24, rámky, nástavky – Eshop Včelí obchod Vám nabízí kompletní sortiment včelařských potřeb, produktů a nástavkových včelích úlů. Maloobchod i velkoobchod se včelařskými potřebami. Jsme výrobcem široké škály nástavkových úlů rámkové míry 39x24.

Uklid.Puclik.cz profesionální úklid

úklid, úklidové služby, uherské hradiště, úklid ka – Nemáte dostatek času pro úklid svého domu, bytu, či kanceláře? Náš profesionální tým udělá vše za vás! Od nejdrobnějších maličkostí, jako je otření prachu a nečistot, až po vyčištění koberců a čalounění.

Načítání trvalo 0.0810 sekund.