+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Natěrači

Klíčová slova: Malíři, malování bytů,

E-mail: bezdek.r@quick.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2010

Popis: Společnost Interiéry Bezděk byla založena v roce 1996. Spektrum našich služeb je velmi široké a sahá od malířských a lakýrnických prací, rekonstrukce interiérů bytových i nebytových prostor až po projekční a inženýrskou činnost ve stavebnictví. Samozřejmostí je pro nás profesionalita a morální i odborné kvality všech našich zaměstnanců.

Web: www.maliri-pokojů.cz

Další související informace

Rekonstrukce bytu Praha

Rekonstrukce bytu Praha, rekonstrukce bytu, Praha – Rekonstrukce bytu Praha – Provádíme rekonstrukce bytu na klíč, instalatérské, podlahářské či malířské práce. Rekonstrukce bytu včetně koupelny i kuchyně v panelovém bytě, vybourání a odvoz stávajícího jádra, sanity a stávajících rozvodů vody a elektřiny, vystavění nových příček. Rekonstrukce bytu Praha

Vyklízení bytů a sklepů

vyklízení, vyklízení bytů, vyklízení sklepů – Nabízíme služby v oblasti stěhování, vyklízení a odvozu odpadu. Vyklízíme byty, půdy, sklepy i komerční prostory v Hradci Králové, v Brně, Pardubicích a ostatních městech. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru, pracujeme rychle a efektivně.

Vykonam

uklid domacnosti, uklid domu, uklid bytu, uklid – Rychlý a precizní úklid v Praze. Spočítejte si cenu hned teď. Uklidíme vám byt i dům a postaráme se o vaši domácnost. Profesionálně, rychle a přátelsky. Kdekoliv v Praze.

Načítání trvalo 2.6056 sekund.