+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Natěrači

Klíčová slova: Malíři, malování bytů,

E-mail: bezdek.r@quick.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2010

Popis: Společnost Interiéry Bezděk byla založena v roce 1996. Spektrum našich služeb je velmi široké a sahá od malířských a lakýrnických prací, rekonstrukce interiérů bytových i nebytových prostor až po projekční a inženýrskou činnost ve stavebnictví. Samozřejmostí je pro nás profesionalita a morální i odborné kvality všech našich zaměstnanců.

Web: www.maliri-pokojů.cz

Další související informace

Malování bytu

Malování bytu, malování bytů, malování – Činnost firmy je zaměřena na malování prázdných bytů na klíč. Malování bytů provádím od přípravných prací až po finální úklid. V případě zájmu dodavatelsky zajistíme: Podlahářské, instalatérské, sádrokartonářské, zednické práce Kompletní rekonstrukce bytů i nebytových prostor

Malujte s písky

malování s písky – Pískové obrázky jsou zábavnou výtvarnou technikou pro děti od pěti let. Zvládnou ji i mladší děti za pomoci rodičů. Pískové obrázky nejenže rozvíjí představivost dětí ale i jejich zručnost. Výsledný obrázek se stane neobvyklou dekorací nejen v děstském pokoji ale i netradičním dárkem.

Vyklízení bytů a sklepů

vyklízení, vyklízení bytů, vyklízení sklepů – Nabízíme služby v oblasti stěhování, vyklízení a odvozu odpadu. Vyklízíme byty, půdy, sklepy i komerční prostory v Hradci Králové, v Brně, Pardubicích a ostatních městech. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru, pracujeme rychle a efektivně.

Načítání trvalo 2.0760 sekund.