+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Natěračství a Malířství

Klíčová slova: malířství, natěračství, barevné řešení interiéru

E-mail: malirstviskodacz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. z??? 2010

Popis: Precizní malířské a natěračské práce. Malování bytových i nebytových prostor. Nátěry fasád, střech i podlah. Děláme protipožární nátěry. Stříkací zařízení Airless (malování hal,skladů apod), aplikace protipožárních nátěrů i konstrukcí.

Web: www.malirstvi-skoda.cz

Další související informace

Zednictví Praha

rekonstrukce, opravy, stavebnictví, zednictví – Provádíme rekonstrukce a opravy bytových i nebytových prostor, bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Stavíme ploty, kamenné zídky, kopeme a čistíme studny. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií. I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, můžete si prostudovat naši nabídku.

Výškové a hlubinné práce

Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou – Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou, rizikové kácení stromů, čištění studní, nátěry konstrukcí, střech a fasád, montážní práce, mytí oken a plášťů budov, zednické práce, shoz sněhu, montáž hromosvodů.

Gravoexpress s.r.o.

gravírování, nejrychlejší rytectví, laserem – V rytectví máme bohaté zkušenosti a velké množství spokojených zákazníků. Vyrábíme firemní štíty, oděvní jmenovky, plakety, informační systémy, frézované písmo, pečetidla a samolepicí reklamu. Rychlé termíny jsou u nás samozřejmostí.

Načítání trvalo 0.1787 sekund.