+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Návrhy a realizace zahrad

Klíčová slova: okrasná zahrada, park, veřejná zeleň realizace zah

E-mail: info@zahrady-jasmina.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2013

Popis: Návrhy a realizace zahrad, firemních areálů a veřejných prostranství. Jednorázová i dlouhodobá údržba, terénní úpravy. Výsadba rostlin, výsev trávníků, pokládání travních koberců, hnojení a chemické postřiky. Stavba koupacích a okrasných jezírek. Odborný řez živých plotů, keřů a stromů. Stavba suchých zídek, zahradní domky, pergoly, treláže, závlahové systémy. Poradenství a kompletace rostlin

Web: www.zahrady-jasmina.cz

Další související informace

Penzion Slezská zahrada

Penzion Slezská zahrada, ubytovani, hotel – Ubytovací prostory restaurace Slezská zahrada nabízí maximální možný komfort a pohodlí pro Vás i Vaší rodinu. Díky prostorným a útulným pokojům s vlastním sociálním zařízením a příznivým cenám ubytování se zde budete cítit skutečně jako doma.

Okrasná zahrada

zahradní dekorace, zahrada, sochy – Nabízíme Vám doplńky do zahrady. Japonské lampy, sochy a květinové nádoby, které zkrášlí vaši zahradu. Zahradní dekorace, zahrada, sochy a jiné zahradní doplňky do vaší krásné zahrady, to vše a mnoho dalšího najdete v našem eshopu.

realizace zahrad Ostrava

realizace zahrad – Jsme firma s mnohaletou prací a v oblasti zahradnictví nyní nabízíme kompletní realizaci zahrad Ostrava. Jsme sice nově vznikající firma, ale navzdory tomu, jsme schopni poskytnout ty nejnižší ceny realizace zahrady v Ostravě a okolí.

Načítání trvalo 0.0563 sekund.