+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Návrhy a realizace zahrad

Klíčová slova: okrasná zahrada, park, veřejná zeleň realizace zah

E-mail: info@zahrady-jasmina.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2013

Popis: Návrhy a realizace zahrad, firemních areálů a veřejných prostranství. Jednorázová i dlouhodobá údržba, terénní úpravy. Výsadba rostlin, výsev trávníků, pokládání travních koberců, hnojení a chemické postřiky. Stavba koupacích a okrasných jezírek. Odborný řez živých plotů, keřů a stromů. Stavba suchých zídek, zahradní domky, pergoly, treláže, závlahové systémy. Poradenství a kompletace rostlin

Web: www.zahrady-jasmina.cz

Další související informace

Zahrady - Řiháček

zahrady, realizace, projekty, údržba, zeleň – Pro zahradní tvorbu zajišťujeme projekci, realizaci a velice rádi obstaráme i následnou údržbu zeleně. Veškerá provedená práce je naší vizitkou! Navštivte naše stránky, nebo nás rovnou kontaktujte. Velice rádi splníme Vaše přání ohledně vytvoření nové tváře Vaší zahrady!

Realizace zahrady

Zahrada, Zahrady, Realizace zahrad – Poradíme a pomůžeme Vám při tvorbě zahrady snů. S naší pomocí bude celý proces tvorby zahrady hrou. Kvalitní návrh podle nejnovějších trendů zajistí hladký průběh realizace.

AIVR - realizace výstav

realizace výstav, realizace expozic, výstavní – AIVR - komplexní realizace výstav a výstavních expozic v rámci celé EU. Zkušenosti od roku 1991. Realizace celých výstav i výstavních expozic na klíč, se systémy Octanorm, Maxima, Orbit a Combi. Příprava atypických expozic, včetně vizualizace.  Grafické práce, řezaná grafika, velkoplošný tisk a pronájem párty stanů, doprava exponátů, firemní prezentace.

Načítání trvalo 3.5376 sekund.