+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Navys, s.r.o.

Klíčová slova: pracovní oděvy,reklamní oděvy,reklamní předměty

E-mail: navys@navys.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2010

Popis: Zakázková výroba a komplexní služby v oblasti reklamních, pracovních a týmových oděvů, reklamních textilních předmětů, praporů, erbů, pamětních stuh a plaket. Pokročilé technologie strojového vyšívání a sítotisku.

Web: www.navys.cz

Další související informace

Hodinový manžel - jihočes

hodinový manžel, řemeslník, služby do domu, Tábor, – Služby nejen pro Váš dům, zahradu, byt nebo kancelář. S námi ušetříte čas, peníze, ale i nervy. Pokud máte doma práci se kterou si nedokážete poradit nebo zkrátka nemáte čas se tím zabývat, využijte naše služby. Hodinový manžel je tu pro Vás.

Výškové a hlubinné práce

Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou – Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou, rizikové kácení stromů, čištění studní, nátěry konstrukcí, střech a fasád, montážní práce, mytí oken a plášťů budov, zednické práce, shoz sněhu, montáž hromosvodů.

Uklid.Puclik.cz profesionální úklid

úklid, úklidové služby, uherské hradiště, úklid ka – Nemáte dostatek času pro úklid svého domu, bytu, či kanceláře? Náš profesionální tým udělá vše za vás! Od nejdrobnějších maličkostí, jako je otření prachu a nečistot, až po vyčištění koberců a čalounění.

Načítání trvalo 0.0684 sekund.