+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Navys, s.r.o.

Klíčová slova: pracovní oděvy,reklamní oděvy,reklamní předměty

E-mail: navys@navys.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2010

Popis: Zakázková výroba a komplexní služby v oblasti reklamních, pracovních a týmových oděvů, reklamních textilních předmětů, praporů, erbů, pamětních stuh a plaket. Pokročilé technologie strojového vyšívání a sítotisku.

Web: www.navys.cz

Další související informace

Zednictví Praha

rekonstrukce, opravy, stavebnictví, zednictví – Provádíme rekonstrukce a opravy bytových i nebytových prostor, bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Stavíme ploty, kamenné zídky, kopeme a čistíme studny. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií. I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, můžete si prostudovat naši nabídku.

Včelařské potřeby a včelí

Včelařské potřeby, úly, 39x24, rámky, nástavky – Eshop Včelí obchod Vám nabízí kompletní sortiment včelařských potřeb, produktů a nástavkových včelích úlů. Maloobchod i velkoobchod se včelařskými potřebami. Jsme výrobcem široké škály nástavkových úlů rámkové míry 39x24.

Oblékáme fachmany

pracovní oděvy, pracovní oblečení, overaly – Jedním z nejdůležitějších faktorů u oděvů je materiál. Montérky resp. kalhoty, bundy a vesty Herock jsou značkové pracovní oděvy vyráběné z vysoce kvalitních tkanin s vysokou přidanou hodnotou. Např. bavlna TWILL, bavlna CANVAS, polyamidová tkanina CORDURA, nebo teflonové ošetření odpuzující vodu a nečistoty. Tím se podstatně prodlužuje životnost našich oděvů oproti běžným montérkám, nehledě nato že se lépe udržují.

Načítání trvalo 0.1762 sekund.