+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

nečas interiery

Klíčová slova: nábytek,kuchyně,vestavěné skříně,interierové dveře

E-mail: necas-interiery@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2011

Popis: zabýváme se výrobou zakázkového nábytku na míru, návrhy a výrobou kuchyňských linek, vestavěných skříní, výrobou a instalací interierových dýhovaných dveří , poradenstvím a vizualizací při zařizování interierů a nábytkovým vybavením komerčních prostor.

Web: www.necas-interiery.com

Další související informace

STEN-SKRINE.CZ

nábytek, skříně, stěny – Nabízíme skříně na míru, vestavěné skříně a další šatní příslušenství. Provádíme výrobu a montáž vestavěných šatních skříní z hliníkových systémů. Online návrhář na webu a 10 let záruka na veškeré zboží.

Nábytek na míru

Nábytek, vestavěné, skříně, kuchyně, postele – Výroba nábytku na míru a bez příplatků. Zabíváme se výrobou a prodejem nábytku na míru jako jsou postele, skříně, obývací stěny, kuchyňské linky, nebo celé kuchyně. Truhlárna Petr Hanč Beřkovice vyrábí nábytek vysoké kvality za skvělou cenu.

Hodinový manžel

opravy, servis,nábytek, kancelářs, rekonstrukce – Nabízíme služby komplektní rekonstrukce a službu Hodinového manežela servisní práce týkající se údržby domu.stavební úpravy, montáž nábytku, elktrikářské práce, pokládka podlahy, malířské práce

Načítání trvalo 0.0642 sekund.