+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

nečas interiery

Klíčová slova: nábytek,kuchyně,vestavěné skříně,interierové dveře

E-mail: necas-interiery@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2011

Popis: zabýváme se výrobou zakázkového nábytku na míru, návrhy a výrobou kuchyňských linek, vestavěných skříní, výrobou a instalací interierových dýhovaných dveří , poradenstvím a vizualizací při zařizování interierů a nábytkovým vybavením komerčních prostor.

Web: www.necas-interiery.com

Další související informace

Interiérové dveře

interiérové dveře, eurookna, sapeli – Interiérové dveře, Eurookna - František Vyštejn. Již od roku 1998 se snažíme našim zákazníkům poskytovat pouze ty nejkvalitnější a prověřená eurookna, interiérové dveře a vchodové dveře a co nejlepší související služby a servis.

Nábytek na míru

Nábytek, vestavěné, skříně, kuchyně, postele – Výroba nábytku na míru a bez příplatků. Zabíváme se výrobou a prodejem nábytku na míru jako jsou postele, skříně, obývací stěny, kuchyňské linky, nebo celé kuchyně. Truhlárna Petr Hanč Beřkovice vyrábí nábytek vysoké kvality za skvělou cenu.

Truhlářství Třeboň

nábytek z masivu postele z masivu,kuchyně,ložnice, – Truhlářské práce na zakázku, výroba nábytku z masivu i lamina, kuchyně, dětské pokoje, vestavěné skříně,masivní postele, interiérové obložení z masivu, výroba dřevěných schodišť,doprava a montáž vyrobeného nábytku

Načítání trvalo 0.2438 sekund.