+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

NONSTOP instalatérství

Klíčová slova: NONSTOP instalatérství, instalatérské práce Praha.

E-mail: instalaterinonstop@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. z??? 2009

Popis: NONSTOP instalatérství nabízí instalatérské práce a služby v Praze, okolí Prahy a ve středočeském kraji, čištění a opravy odpadu i kanalizace, montáže a zapojení domácích spotřebičů jako jsou pračky, bojlery, kotle, karmy, měřící přístroje, instalace i montáže vodovodního a odpadního potrubí, instalace a výměny umyvadel, WC, vodoměrů, baterií, sifonů, opravy a úpravy vodovodů, rekonstrukce stávajících rozvodů, opravy a dodávky potrubí stoupacího vedení, stavební a havarijní opravy kanalizace.

Web: www.instalaterstvi-instalateri.cz/

Další související informace

Instalatérství Plzeň

Instalatér, instalatérství, instalatérské práce – Instalatér, instalatérství, instalatérské práce, instalater, instalaterstvi, instalaterske prace, Instalatér, instalatérství, instalatérské práce, instalater, instalaterstvi, instalaterske prace, Instalatér, instalatérství, instalatérské práce, instalater, instalaterstvi, instalaterske prace

Stavby a přestavby domů

stavební firma, přestavby, stavební práce – Kompletní stavba domů a další stavební práce na klíč, dřevěné i zděné domy, chaty a garáže, od betonování základové desky přes podlahy, vyzdívání a omítky až po krovy a střechy. Stavby a přestavby, renovace domů, bytů, koupelen a staveb všeho druhu. Výstavba energetických domů a dřevostaveb, stavba garáží, zahradních domků a altánků. Zahradní chodníky, příjezdové cesty, kamenné zídky a oplocení pozemků. Kompletní převedení interiérů staveb včetně omítek, malování, elektrické instalace, vody a topení. Součástí renovace domů a bytů jsou taky bourací práce a odklizení stavebního odpadu. Na financování stavebních prací můžeme vybavit půjčku nebo hypotéku s nízkým úrokem.

Fobas, s.r.o.

stěhování strojů, jeřábnické práce, stavební práce – Stěhování strojů a nadměrných břemen. Exportní balení. Jeřábnické práce. Montážní práce. Elektro, elektroinstalace, revize elektriky. Hromosvody. Opravy dilatačních spár a pryskyřicí litých podlah. Tesařství. Výškové a natěračské práce. Úpravy zeleně.

Načítání trvalo 3.2292 sekund.