+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

NONSTOP instalatérství

Klíčová slova: NONSTOP instalatérství, instalatérské práce Praha.

E-mail: instalaterinonstop@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. z??? 2009

Popis: NONSTOP instalatérství nabízí instalatérské práce a služby v Praze, okolí Prahy a ve středočeském kraji, čištění a opravy odpadu i kanalizace, montáže a zapojení domácích spotřebičů jako jsou pračky, bojlery, kotle, karmy, měřící přístroje, instalace i montáže vodovodního a odpadního potrubí, instalace a výměny umyvadel, WC, vodoměrů, baterií, sifonů, opravy a úpravy vodovodů, rekonstrukce stávajících rozvodů, opravy a dodávky potrubí stoupacího vedení, stavební a havarijní opravy kanalizace.

Web: www.instalaterstvi-instalateri.cz/

Další související informace

Šperky SBS Trade

šperky, SBS Trade, přivýdělek, práce z domu – Stránky věnované šperkům SBS Trade a přivýdělku s těmito šperky formou práce z domu.Jedná se o české antialergenní šperky ze stříbra, chir. oceli, titanu a hematitu a také zlacenou a stříbřenou bižuterii, vysoké kvalita za rozumné ceny.

Ropné ploěiny

práce na ropné plošině, práce v zahraničí, práce – Pojďte pracovat na ropnou plošinu! Velkou motivací je výplata, která i u základní profese přesahuje 50.000 korun. Práce na ropné plošině je sice náročná, ale vyplatí se! Ropné plošiny bez agentur a zprostředkovatelů.

Vyklízení bytů Praha

Vyklízecí práce Praha, Vyklízení bytů Praha – Hlavní činností naší společnosti je vyklízení bytů a odvoz odpadu v Praze a okolí. Náš team Vám nabízí široké spektrum služeb v oblasti vyklízení a stěhování a to nejen v obytných prostorách, ale i firmách a dalších neobytných prostorech. K našim přednostem neodmyslitelně patří kvalitní práce a nízké ceny.

Načítání trvalo 3.2122 sekund.