+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Nože-Josef Pajl

Klíčová slova: nůž, nože, kapesní nůž,

E-mail: pajlnoze@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. prosince 2008

Popis: Nože - Josef Pajl. Fotogalerie s noži loveckými i sběratelskými. Nože vyrábím od roku 1981. Profesionálně od roku 1990 z vlastní uhlíkaté damascénské oceli, nerezavějících ocelí práškových, nerezavějících damascénských ocelí, titanu, stříbra, zlata..

Web: www.pajl-noze.cz

Další související informace

Fiskars CZ

Fiskars, sekera, nůž, lopata, shrnovače – Nabízíme kompletní sortiment firmy Fiskars, výrobky vysoké kvality se zaměřením pro domácnost a zahradu. V sortimentu naleznete nože, příbory, salátové příbory, nádobí, sekery, lopaty, vidle, pily, hrábě, nářadí na sníh, ale třeba také nářadí pro děti.

Kapesní WC TravelJohn

wc, kapesní wc, mobilní wc, chemické wc, – Kapesní WC TravelJohn je unikátním řešením situací, kdy není po veřejných záchodcích ani vhodném místu k vykonání potřeby ani vidu ani slechu. Jste-li na cestách, tělesně či jinak zdravotně hendikepováni, kdykoliv a kdekoliv můžete pro vykonání potřeby využít naše kapesní WC.

Okské nože

Lovecké nože, Okské nože, Lovecké nože – Společnost Okské nože se zabývá výrobou nožů pro různé účely, vyrábí nože porcovací, myslivecké, turistické a rybářské. Na český trh vstoupila v roce 2009 a těší se zde velké popularitě díky vysokému poměru nabízené kvality k nízkým cenám. Společnost Okské nože sídlí v Rusku, v malém městě Pavlovo na Oke. Zmínku o tomto městě najdeme již v dopisech z roku 1566 a sahá až k době vládnutí cara Ivana Hrozného. Město bylo známo především tím, že dodávalo kované zbraně přímo na carský dvůr. Známe naše produkty Naši zaměstnanci znají a pečlivě studují všechny možnosti našich produktů, poskytujeme jim stálé školení a to nám pomáhá v tom, být odborníky v našem oboru. Když nám zavoláte, můžete si být jistí, že vám poradíme s výběrem vhodného nože. Držíme se pravidla „Víme, co prodáváme!“ Naše strategie - Tvoříme profesionální tým, který dokáže splnit všechny požadavky našich klientů - Spolupracujeme pouze se spolehlivými dodavateli - Chceme, aby byl klient součástí našeho týmu - Důležité je, aby byl zákazník spokojený a měl z našeho produktu radost Naše ceny Snažíme se přizpůsobit ceny možnostem našich klientům. Chceme, aby naše zboží bylo dostupné a to za příjemnou cenu. "Chceme, abyste měli radost nejen z kvality našich produktů, ale i z ceny, za jakou je zakoupíte." Váš tým Okské nože

Načítání trvalo 0.0567 sekund.