+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obaly z vlnité lepenky

Klíčová slova: kartony, obaly, krabice, vlnité lepenky

E-mail: nadja940@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2012

Popis: Dodáme obaly z vlnité lepenky přesně podle Vašich potřeb! Na základě specifikace předmětu určeného k zabalení navrhneme nezávazně optimální řešení včetně kalkulace ceny. Naše špičkové výrobní a IT vybavení umožňuje dodávat za velmi příznivé ceny obaly a klopové krabice od několika kusů až po velké desetitisícové série, obaly a přepravní boxy pro výrobky s vysokou hmotností, přesné tvarové výseky pro strojní balení, klopové krabice Balbox, přesné tvarové výseky pro strojní balení nebo jiné obaly z vlnité lepenky podle potřeb našich odběratelů

Web: www.solpap.cz/

Další související informace

Střechy na klíč

Střechy na klíč, zateplení střechy,střešní krytiny – Střechy na klíč, zateplení střechy, pokládka střešní krytiny. Zateplení šikmých střech ( důmyslně tvarované dílce, opatřené kanálky a žlábky, které po vyskládání na střešní latě vytvoří spolehlivou celoplošnou těsnou pojistnou hydro-izolaci. ).

Zednictví Praha

rekonstrukce, opravy, stavebnictví, zednictví – Provádíme rekonstrukce a opravy bytových i nebytových prostor, bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Stavíme ploty, kamenné zídky, kopeme a čistíme studny. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií. I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, můžete si prostudovat naši nabídku.

Načítání trvalo 0.0655 sekund.