+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obaly z vlnité lepenky

Klíčová slova: kartony, obaly, krabice, vlnité lepenky

E-mail: nadja940@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2012

Popis: Dodáme obaly z vlnité lepenky přesně podle Vašich potřeb! Na základě specifikace předmětu určeného k zabalení navrhneme nezávazně optimální řešení včetně kalkulace ceny. Naše špičkové výrobní a IT vybavení umožňuje dodávat za velmi příznivé ceny obaly a klopové krabice od několika kusů až po velké desetitisícové série, obaly a přepravní boxy pro výrobky s vysokou hmotností, přesné tvarové výseky pro strojní balení, klopové krabice Balbox, přesné tvarové výseky pro strojní balení nebo jiné obaly z vlnité lepenky podle potřeb našich odběratelů

Web: www.solpap.cz/

Další související informace

Štukování Praha

stukovani, malovani – Štukování stěn (panelové byty, rodinné domy),lepení pestrukty, malování pokojů (kanceláří), malování škol a tělocvičen.Speciální techniky, malování batikou, vhodná zejména do luxusních interiérů a restaurací. Odvádíme opravdu precizní práci.

KK Střechy

střechy, pokrývačství, klempířství, tesařství – Naše firma Vám kvalitně a s dobrou zárukou poskytne veškeré práce z oblasti stavebních, klempířských, pokrývačských nebo tesařských prací. Samozřejmostí jsou i drobné práce k údržbě střech, nebo např. olemování komínů, okapové systémy, voděodolné nátěry a řada dalších prací dle Vašich potřeb a požadavků.

optika Radlická

brýle,Praha 5,titan,Converse,optika, Radlice,lupy – Služby oční optiky. Prodej dioptrických a slunečních brýlí včetně dioptrických čoček. Brýle pro děti Comoframe. Letování titanu. Velký výběr obrouček Converse. Bereme poukázky Sodexo, Ticket a Unišek.

Načítání trvalo 0.1506 sekund.