+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obojstranné betónové plot

Klíčová slova: Obojstranné betónové ploty

E-mail: oploty@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2012

Popis: Společnost Bagin2 s.r.o. je certifikovaný výrobce betonových plotů av Praze patří mezi nejvýznamnější výrobce betonových plotů. Naše výrobky dosahují nejvyšší kvalitu díky kvalitní technologii zpracování … a přísným výběrem použitých materiálů. Betonové ploty i montujeme přímo u zákazníka.

Web: www.obojstranne-betonove-ploty.sk/

Další související informace

Betonové ploty a oplocení

Betonové ploty a oplocení - levně, ceník – Sháníte nový betonový plot? V nejlevnější online stavebninách v ČR si zajisté vyberete! Betonové ploty mají četné výhody. Především nevyžaduj náročnou údržbu a dlouho vydrží. Tím dlouho je myšleno déle než 40 let.

Prodej a montáž

ploty, bezúdržbové ploty, ploty bez údržby, – Firma GK-TECH s.r.o. zajišťuje prodej a montáž bezúdržbových plotů z recyklovaného plastu,tvrzeného plastu a hliníku včetně návrhu optimálního druhu oplocení, jeho dodání a montáže na připravený plotový základ.

Samonosné posuvné brány

ploty a oplocení, samonosné brány, samonosné posuv – Samonosné brány se vyrábí ze dřeva, plastu nebo kovu. Jsou na ruční nebo automatický pohon. Pokud zvolíte pohon automatický, znamená to, že křídlo brány je poháněno přes nylonový nebo kovový hřeben. Samonosné posuvné brány

Načítání trvalo 0.0563 sekund.