+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ocelové plechy, ocelové p

Klíčová slova: Nabízíme ocelové plechy, ocelové profily. Ocelové

E-mail: info@monteco.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2011

Popis: Nabízíme ocelové plechy, ocelové profily. Ocelové plechy teplé, studené, pozinkované, válcované ocelové profily, úhelníky, ploché oceli, jäkly, trubky bezešvé, svařované. Zásoby skladem. ......................................................

Web: www.ocelove-plechy-profily.cz

Další související informace

Ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce, haly, balkóny, zámečnické – Výroba a montáž ocelových konstrukcí a zámečnických výrobků. Konstrukce nadstaveb bytových domů, průmyslové haly, závěsné ocelové balkóny, zábradlí, ocelové schody a schodiště. Různé povrchové úpravy našich výrobků, od syntetických nátěrů přes zinkování až po komaxitování. Tryskání kovů.

Nejen levné šperky

šperky, nejen šperky, levné šperky, ocelové šperky – Nejen levné šperky, ale i stříbrné náramky, řetízky, prsteny, naušnice naleznete v našem e-shopu. Šperky za nízkou cenu, kvalitní, stříbrné, ocelové, swarovski. Velké slevy každý den v e-shopu. Doručení do 10 pracovních dnů.

Tlakové nádoby na plyn

Výroba tlakových nádob, ocelové tlakové nádoby – Východočeské plynárenské strojírny se zabývají výrobou tlakových nádob, tlakových nádrží, nádrží na plyn, ocelových zásobníků a cisteren na plyn. Jednotlivé nádoby a nádrže na plyn jsou vyráběny dle požadavků evropských norem a jsou označeny značkou CE.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.