+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ocelové plechy, ocelové p

Klíčová slova: Nabízíme ocelové plechy, ocelové profily. Ocelové

E-mail: info@monteco.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2011

Popis: Nabízíme ocelové plechy, ocelové profily. Ocelové plechy teplé, studené, pozinkované, válcované ocelové profily, úhelníky, ploché oceli, jäkly, trubky bezešvé, svařované. Zásoby skladem. ......................................................

Web: www.ocelove-plechy-profily.cz

Další související informace

Bos, spol.s r.o.

Nádrž, sila, montáž, čerpadla, revize, ocelové kon – Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, technologické celky čerpacích stanic, sila, nádrže jednoplášťové, dvouplášťové a nerezové na PHM, chemikálie a vodu, skladové haly a nástavby na obytné domy. Kompletní servis a konzultace, revize čerpacích stanic.

Zámečnictví Agrotes s.r.o

agrotes, zámečnictví, ocelové konstrukce, schodišt – Vyrábíme ocelové konstrukce, haly, přístřešky, schodiště a zámečnické prvky jako zábradlí, lávky, brány, vrata, mříže a kování. Nabízíme oplocení objektů, kovářské práce, autodoprava vozy Avia, Liaz s hydraulickou rukou a Liaz kontejner.

WINDOX okna

ocelová okna, okna, windox okna, ocelové dveře, dv – Představujeme Vám revoluční koncepci okna, kde ocel se svými mimořádnými vlastnostmi působí jako nesporná výhoda. Nový systém TermoAreoBlindoxScoccaŸ umožňuje navrhnout a realizovat rám okna dle požadavků zákazníka na vzhled a vlastnosti. Podobně jak je tomu i při nákupu auta, kde se může zákazník rozhodnout jaké příslušenství koupit. Jednotlivé prvky ocelového rámu lze přizpůsobit v každém aspektu, a to dokonce i dodatečně: stupeň jeho tepelně-akustické izolace, požadované větrání, požadovaný stupeň bezpečnosti a ochrany a v neposlední řadě výběr povrchových úprav, který se nyní stává prakticky nekonečným.

Načítání trvalo 0.0851 sekund.