+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Oprava obuvi, odevu

Klíčová slova: Oprava odevů, obuvi, čistírna, výměna podpatků

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2012

Popis: Poskytujeme služby v oblasti opravy odevů, obuvi,provozujeme brašnárství, provádíme sběrnu na čistírnu odevů. Měníme zipy u kalhot, bot, zkracujeme kalhoty, sukně, měníme podpatky, opravujeme brašny a iné.

Web: www.oprava-obuvi.cz

Další související informace

Katalog Odkazů TopLink

toplist, katalog, vyhledávač, výměna odkazů, – Katalog odkazů TopLink s vyhledávačem a vlastním robotem nabízí volné i placené zápisy odkazů na webové stránky. Vložení odkazu do katalogů má za důsledek zvýšení počtu kvalitních zpětných odkazů a tím pádem i PageRanku a S-Ranku Vaší stránky.

Hodinky,Šperky,Parfémy...

oprava hodinek,zdraví,práce,mp3,download,školy, – Hodinky , parfémy , peníze , práce , internet , levně , bazar , krémy , Vánoce , dárky , vydělat peníze , zdraví , zdravotnictví , krásný , facebook , obrazky , mp3 , download , notebook , pc , mobil, smlouvy , propagace , výdělek , opravy hodinek , e-shop , nejlepší , odkazy , tvorba stránek , www , atd..

Opravy pneu Praha 5, 6, 7

pneuservis, Praha 6, Praha 7, Praha 5, oprava pneu – Píchli jste v Praze a nacházíte se v okolí Prahy 5,6 nebo 7? Jste z Prahy 5,6 nebo 7 a hledáte spolehlivý pneuservis kde nemusíte čekat na přezutí a kde personál je vždy ochotný? Tak jste zde správně. Jistě znáte jaké to je když si poškodíte pneumatiku. Pokud se vám tato nešťastná náhoda stane v okolí Prahy 5,6,7 je zde pro vás Ventilek a Dušička pneumatiku vám opravíme bez čekání případně rozsáhlého poškození vám poradíme při výběru pneumatik.

Načítání trvalo 0.0822 sekund.