+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Oprava obuvi, odevu

Klíčová slova: Oprava odevů, obuvi, čistírna, výměna podpatků

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2012

Popis: Poskytujeme služby v oblasti opravy odevů, obuvi,provozujeme brašnárství, provádíme sběrnu na čistírnu odevů. Měníme zipy u kalhot, bot, zkracujeme kalhoty, sukně, měníme podpatky, opravujeme brašny a iné.

Web: www.oprava-obuvi.cz

Další související informace

Autosklo

autosklo, servis, montáže, opravy, výměna – Autosklo Express je specializovaná síť autosklo servisů na montáže, opravy a výměny autoskel. Dodáváme a montujeme originální autoskla pro všechny typy nových i starších osobních vozidel od světových prvovýrobců. Tónování autoskel provádíme přímo na automobilu bez demontáže skel.

Výpočetní technika

oprava počítače,zálohování dat,sítě, – Naše firma Vám zajistí kompletní servis v oblasti výpočetní a telekomunikační techniky.Poradíme,vysvětlíme i méně zručným uživatelům, jak se starat o svůj počítač.Provádíme montáž datových rozvodů.Instalace a konfigurace PC dle přání zákazníka.

Rydl motocykly

Servis motocyklů, oprava moto, rovnání rámů – Nabízíme služby servisu a oprav motocyklů všech značek, přestavby motocyklů a bazar motocyklů. Nabízíme servis a opravy motocyklů, rovnání rámů, kol, vidlic, atd., lakování a opravy plastů, sváření hliníku.

Načítání trvalo 0.0590 sekund.