+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Oprava obuvi, odevu

Klíčová slova: Oprava odevů, obuvi, čistírna, výměna podpatků

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2012

Popis: Poskytujeme služby v oblasti opravy odevů, obuvi,provozujeme brašnárství, provádíme sběrnu na čistírnu odevů. Měníme zipy u kalhot, bot, zkracujeme kalhoty, sukně, měníme podpatky, opravujeme brašny a iné.

Web: www.oprava-obuvi.cz

Další související informace

Výměna manželek 2009

výměna manželek 2009, cz, nova, online, archiv – Stránky o pořadu Výměna manželek 2009 vysílaném na televizi Nova. Jedná se o výměnu manželek ve dvou rodinách na deset dní. U nás můžete zhlédnou jednotlivé epizody online, stáhnout si pozadí na váš počítač anebo jen o pořadu diskutovat.

Autosklo Kladno

Sklo autoskla autosklo boční zadní čelní výměna – Autosklo a náhradní díly. Provádíme výměnu autoskel na všechny typy automobilů. Měníme čelní a přední sklo, zadní skla, boční okna. Výměna autoskla na pojistnou událost ZDARMA . Montáž autofólií a střešních oken.

Výroba oděvů

Výroba oděvů, Antistatické oděvy, Nehořlavé textíl – Zabýváme se textilní výrobou, zaměřujeme se na ochranné a funkční textilie a oděvy. Výroba oděvů zahrnuje antistatické oděvy a ESD vybavení, nehořlavé textilie a bytový textil značky CleverTexŸ. Výroba oděvů, antistatické a nehořlavé oděvy

Načítání trvalo 3.2995 sekund.