+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Opravy praček Beroun

Klíčová slova: pračky , servis praček , opravy praček

E-mail: dl.servis@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. z??? 2009

Popis: Provádíme veškeré opravy a servis praček (Candy, Bosch, Aeg, Whirpoll atd.). Servis Vám zajístíme rychle a za velmi dobré ceny. Vaše spokojenost je naší prioritou. pračky , servis praček , opravy praček, servis beroun

Web: www.opravy-pracek-beroun.cz

Další související informace

Taneční oblečení

Zumba , společenský tanec, oblečení, Taneční obleč – Zabýváme se prodejem tanečního oblečení.Milovník tance jistě uvítá kvalitní oblečení pro vykonávání svého oblíbeného tance. Ať už je to dnes velmi populární Zumba , společenský tanec, jazz, balet, salsu, zouk, argentiské tango, disco, dance street či hip hop.Tancovat může každý i třeba vaše děti. Vybrat si dnes můžete z mnoha specializovaných obchodů, kde vám nabídnou veškeré vybavení pro váš tanec.

Cerpadla-bazeny.cz

Cerpadlo, Cerpadla , bazény , bazen , – Společnost S&R servis se pohybuje na trhu čerpadel již od roku 1993 a bazénových technologií od roku 1995. Její pracovníci se v daných oborech pohybují ještě déle a tak vám mohou nabídnout své bohaté zkušenosti, které mohou být důležité při vašem rozhodování jaký bazén či čerpadlo je pro vaše podmínky nejlepší. Zkušenosti, kvalita a tradice jsou u firmy S&R Servis tím nejlepším doporučením pro vaše rozhodování.

Ekologická likvidace aut

ekologická likvidace aut , likvidace autovraků – Ekologická likvidace aut ZDARMA nonstop po celé ČR – odtah zdarma a protokol o ekologické likvidaci ihned do ruky při převzetí vozu. Rychlá likvidace autovraků zdarma ale i odtahová služba za nejnižší ceny.

Načítání trvalo 0.0786 sekund.