+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Opravy střech

Klíčová slova: opravy střech, izolace, ochrana proti holubům

E-mail: info@opravy-strech.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2009

Popis: Firma ICV izoalce provádí opravy střech, izolace střech a základů, montáž ochran proti holubům a jinému ptactvu, klempířské práce a natěračské práce. V oboru střech se pohybujeme již od roku 1993 a patříme v tomto oboru ke špičce.

Web: www.opravy-strech.cz

Další související informace

Zateplení podkroví

Zateplení podkroví, zateplení střechy, izolace – Zateplení podkroví a víceúčelová nadkrokevní izolace šikmých střech. Zateplení střech a pokládku střešní krytiny zajišťují odborně vyškolené pokrývačské firmy - aktuální spojení obdržíte ve firmě.

Uklid.Puclik.cz profesionální úklid

úklid, úklidové služby, uherské hradiště, úklid ka – Nemáte dostatek času pro úklid svého domu, bytu, či kanceláře? Náš profesionální tým udělá vše za vás! Od nejdrobnějších maličkostí, jako je otření prachu a nečistot, až po vyčištění koberců a čalounění.

Truhlářství CONSULO

truhlářství,truhlář,dřevo,řezivo, nábytek,masiv – Vyrábíme nábytek z masivu, zahradní nábytek - lavice, stoly, rozkládací sety vhodné pro restaurační zahrádky, interiéry chalup, restaurací aj., dále hoblovaná prkna, hranoly, lišty, latě. V rámci zakázkové výroby pak vše, co si vymyslíte.V eshopu nabízíme různá dřeva pro kutily.

Načítání trvalo 0.0754 sekund.