+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Patok a.s.

Klíčová slova: Čištění kanalizace, sací bagr, bezvýkopové opravy,

E-mail: info@patok.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2010

Popis: Patok a.s. - Čištění kanalizace, sací bagr, bezvýkopové opravy, odbahňování, sanace. Provádíme úklid a čištění technologií sacím bagrem, odsáváme sypké a prašné materiály, též husté kaly ..............................

Web: www.patok.cz

Další související informace

Čištění kanalizace, instalatéři

Čištění kanalizace, instalatéři – Hledáte firmu na čištění kanalizace? Chcete zrekonstruovat koupelnu, kuchyni či balkón? Obraťte se na nás! Naši instalatéři Vám jsou k dispozici.

Pneuservis a čištění inte

ruční mytí aut leštění vozidel čištění interieru – ycí centrum Ostrava - provádíme ruční mytí aut, spojené s leštěním vozidla. Vyčistíme interiér vozidla a Vaše auto bude vypadat užasně. Otevřeli jsme také pneuservis. Nacházíme se v Ostravě - Kunčicích a máme otevřeno nonstop, stačí pouze zavolat.

Čištění kanalizace

čištění kanalizace, instalatérské práce, havarijní – Poskytujeme havarijní servis nonstop pro oblasti Praha 1 až 10. Provádíme čištění kanalizace a čištění odpadů tlakovou vodou. Dále opravy a rekonstrukce kanalizace. Provozujeme topenářství a instalatérství. Nabízíme topenářské a instalatérské práce.

Načítání trvalo 0.0757 sekund.