+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Patok a.s.

Klíčová slova: Čištění kanalizace, sací bagr, bezvýkopové opravy,

E-mail: info@patok.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2010

Popis: Patok a.s. - Čištění kanalizace, sací bagr, bezvýkopové opravy, odbahňování, sanace. Provádíme úklid a čištění technologií sacím bagrem, odsáváme sypké a prašné materiály, též husté kaly ..............................

Web: www.patok.cz

Další související informace

Čištění kanalizace K&H

čištění kanalizace, frézování stupaček, – Jsme firma dlouhodobě se zabývající řešením problémů s kanalizací. Jedná se zejména o čištění kanalizace, frézování kanalizačních stoupaček i veškeré instalatérské práce. Jsme schopni Vám pomoci s kanalizací domovní i venkovní. Naším prvořadým cílem je Vaše spokojenost a proto klademe nekompromisní důraz na kvalitu naší práce.

Instalatéři a kanalizace

kanalizace, čištění kanalizace, instalatéři – Kanalizace a Instalatéři Novotný Praha nabízí instalatérské a topenářské práce, montáž vody, topení, plynu, kanalizace a čištění kanalizace. NON-STOP havarijní služba. Vaše požadavky řešíme rychle, profesionálně vždy s ohledem na kvalitu za rozumnou cenu. Pro více informací můžete také navštívit naše webové stránky http://www.instalacenovotny.cz kde naleznete i ceník prací.

Prezentace úklidové firmy

úklid domácnosti čištění koberců úklidové firmy – Úklidová firma zaměřená na pravidelný, ale i jednorázový úklid domácnosti a firemních prostor. Provádíme také čištění koberců a mytí oken. Zázemí české rodinné úklidové firmy. Pracovití a poctiví zaměstnanci, garance kvality úklidových prací.

Načítání trvalo 3.3628 sekund.