+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pila a střechy František

Klíčová slova: , Střechy, Stavební řezivo, Střešní krytina, Lišty

E-mail: pila-zubr@pila-zubr.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. listopadu 2009

Popis: Pila a střechy František Zubr, pila nabízí dřevo práce a dřevo prodej a v nabídce najdete lišty, palubky, plotovky, prkna, trámy, hranoly, latě, stavební řezivo, truhlářské řezivo a další. Střechy Zubr pro Vás zajistí kompletní střešní práce.

Web: www.pila-zubr.cz/

Další související informace

Prodejci střešní krytiny

prodejci, střechy, krytina, střešní – Prodejcikrytiny.cz je rozsáhlý portál kontaktů na prodejce pálené střešní krytiny a pokrývače. Kontakty jsou přehledně rozděleny podle krajů a okresů.

Strechy-vazniky.cz

střechy, střešní konstrukce, vazníky, krovy, konst – Zabýváme se návrhem, výrobou a montáží střešních konstrukcí. Nabízíme návrhy půdorysů a řezů nosné konstrukce, návrhy nosných konstrukcí, včetně statických výpočtů, a následnou výrobu vaznic, kleštin, sloupků a krovů. V oboru působíme již 15 let.

Truhlářské a stavební řezivo, KVH, BSH, obklady - prodej a porez

stavební řezivo, prodej stavebního řeziva, prkna, – "MP - HOLZ firma z Bolešova vám dodá stavební řezivo, dřevěné desky, střešní latě, fošny, hranoly, tatranský a srubový profil, desky na krovy, krovy na míru či palivové dřevo. Porézní dřeva děláme i na objednávku, zajistíme i dovoz dřeva. V nabídce máme i hoblované řezivo, vazníky na krov, dlážkovica, štípané dřevo a dřevo na vytápění, hoblované a nehoblované dřevo a různé druhy dřevěných obkladů. Stavební a truhlářské řezivo zpracujeme z dřevin smrk, modřín, borovice, buk, dub, topol a jiné. Možnost objednat různé délky hranolů a různé opracování dřeva.

Načítání trvalo 0.0588 sekund.