+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plynoservis Praha

Klíčová slova: servis plynových spotřebič,plynoservis praha

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2013

Popis: Naše společnost se specializuje na servis plynových spotřebičů (především značek Mora, Gamat a Karma) a nabízí také instalatérské služby. Rádi pro Vás opravíme, vyčistíme a zkontrolujeme topidla Gamat 4000, Gamat 461, Karma Beta, Gama atd. Pro bezproblémový chod průtokových ohřívačů Mora PO-35, Mora 371 a Mora 370 nabízíme originální nové nebo repasované náhradní díly.

Web: www.plynoservis-praha.cz

Další související informace

Levné letenky Paříž

letenky, letenka, Paříž, ubytování, Praha – Máte chuť jet na zajímavý výlet do nějakého velkého evropského města? Pak vám můžeme doporučit, abyste vyrazili do Paříže, protože Paříž je opravdu krásné město, kde si můžete prohlédnout spoustu zajímavých míst. Paříž je největší město Francie a se svými 10 miliony obyvatel se řadí mezi největší města Evropy. Pokud do Paříže vyrazíte na více jak jeden den, rozhodně svého rozhodnutí nebudete litovat, protože zde poznáte spoustu zajímavých míst a možná i lidí.

Autoservis Auto Turman

Autoservis, servis vozidel, opravy aut, Praha 9. – Auto Turman, s.r.o. nabízí služby autoservisu, autolakovny, pneuservisu, odtahové služby, a autopůjčovny na adrese Ke Klíčovu 2b/928 v Praze 9 ve Vysočanech. Služby zahrnují opravy všech typů vozidel. Firma je v provozu již od roku 1998.

Bezpečnostní dveře Praha

Bezpečnostní dveře Praha 8, bezpečnostní dveře – Bezpečnostní dveře Praha 8: protipožární dveře, bezpečnostní zárubně, bezpečnostní dveře. Zabezpečení bytu či rodinného domu, bezpečnostní dveře zn. Sherlock a zárubně, montáže i zajištění čalounění bezpečnostních dveří, instalace mříží, zabezpečení plastových oken.

Načítání trvalo 2.7408 sekund.