+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plynoservis Praha

Klíčová slova: servis plynových spotřebič,plynoservis praha

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2013

Popis: Naše společnost se specializuje na servis plynových spotřebičů (především značek Mora, Gamat a Karma) a nabízí také instalatérské služby. Rádi pro Vás opravíme, vyčistíme a zkontrolujeme topidla Gamat 4000, Gamat 461, Karma Beta, Gama atd. Pro bezproblémový chod průtokových ohřívačů Mora PO-35, Mora 371 a Mora 370 nabízíme originální nové nebo repasované náhradní díly.

Web: www.plynoservis-praha.cz

Další související informace

Byty Praha

byty, komerční prostory, 1+kk, 2+kk, Praha – Developerská společnost působící v obci Šestajovice u Prahy v okrese Praha-východ a okrese Beroun. Hlavním záměrem je nabídka bydlení, prodej a pronájem. Pokud hledáte byt 1kk, 2kk, nebo komerční prostor pro Vaši kancelář, obchod za nízké ceny a nízký nájem, nahlídněte do naší nabídky.

Autosalón Suzuki

suzuki, prodej suzuki, servis suzuki, suzuki Praha – Prodej nových i ojetých automobilů Suzuki. SUZUKI TERS, spol. s r.o. vám nabízí prodej vozů Suzuki Splash, Swift, Ignis, SX4, Jimny a Grand Vitara. Jsme nejstarší dealer vozů Suzuki v Praze. Poskytujeme i služby v oblasti prodeje, pojištění, opravami a servisem vozů značky Suzuki. SUZUKI TERS, spol. s r.o. působí na trhu již od roku 1997 a můžeme vám tak zaručit kvalitní služby spojené se značkou Suzuki. Nabízíme záruční i pozáruční servis těchto vozů.

Servis plynových kotlů

Servis plynových kotlů – Servis plynových kotlů Geminox, Buderus, Leblanc, Junkers, Viessmann, Baxi. Servis plynových kotlů Geminox, Buderus, Leblanc, Junkers, Viessmann, Baxi. Servis plynových kotlů Geminox, Buderus, Leblanc, Junkers, Viessmann, Baxi.Servis plynových kotlů Geminox, Buderus, Leblanc, Junkers, Viessmann, Baxi.

Načítání trvalo 0.0636 sekund.