+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plynoservis Praha

Klíčová slova: servis plynových spotřebič,plynoservis praha

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2013

Popis: Naše společnost se specializuje na servis plynových spotřebičů (především značek Mora, Gamat a Karma) a nabízí také instalatérské služby. Rádi pro Vás opravíme, vyčistíme a zkontrolujeme topidla Gamat 4000, Gamat 461, Karma Beta, Gama atd. Pro bezproblémový chod průtokových ohřívačů Mora PO-35, Mora 371 a Mora 370 nabízíme originální nové nebo repasované náhradní díly.

Web: www.plynoservis-praha.cz

Další související informace

Autosalón Suzuki

suzuki, prodej suzuki, servis suzuki, suzuki Praha – Prodej nových i ojetých automobilů Suzuki. SUZUKI TERS, spol. s r.o. vám nabízí prodej vozů Suzuki Splash, Swift, Ignis, SX4, Jimny a Grand Vitara. Jsme nejstarší dealer vozů Suzuki v Praze. Poskytujeme i služby v oblasti prodeje, pojištění, opravami a servisem vozů značky Suzuki. SUZUKI TERS, spol. s r.o. působí na trhu již od roku 1997 a můžeme vám tak zaručit kvalitní služby spojené se značkou Suzuki. Nabízíme záruční i pozáruční servis těchto vozů.

Autoservis Perfekt Praha

autoservis, pneuservis, automyčka, servis Praha – Autoservis Perfekt nabízí kompletní služby pro Váš vůz. Servisní služby, opravy vozů, přípravy na STK, výměny a doplňování kapalin. Dále pneuservis a automyčku. Zabýváme se i výměnou autoskel NONSTOP. Máme i vlastní sklad dílů, eshop s prodejem naleznete na www.profishop.cz - nabízíme kvalitní služby, záruku, výhodné ceny, spoustu akcí. Nákupy či objednávka služeb přes webové rozhraní Vám přinese slevu 10%! Autoservis Perfekt, Praha 8.

AGA Servis - Servis kotlů

servis plynových kotlů, opravy plynových kotlů – Provádíme odborný servis, opravy a montáže plynových kotlů v Praze a okolí. Zastupujeme v oboru servisu takové společnosti jako je Vailant, Junkers, Buderus, Dakon, Destila, Therm, Viadrus, John Wood, Karma, Mora, Gamat, Nefit, Protherm a mnoho dalších.

Načítání trvalo 0.3024 sekund.