+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podlahářství R.A.S.

Klíčová slova: Pokládka, Podlahy, Podlahy Frýdek-Místek, Renovace

E-mail: info@podlaharstvi-frydek-mistek.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2011

Popis: Pokládka dřevěné, PVC, plovoucí podlahy a renovace podlah je podlahářství R.A.S. Radek Šilbach. Mezi nabízené služby našeho podlahářství patří pokládka dřevěné podlahy, laminátové podlahy, koberců, PVC, renovace podlah – broušení, tmelení a lakování, doložení parket, opravy podkladu samonivelační hmotou, apod. Podlahářství R.A.S. Radek Šilbach – kompletní služby podlahářství včetně materiálu a dopravy.

Web: www.podlaharstvi-frydek-mistek.cz/

Další související informace

Podlahy Praha

podlahy,podlahy plovoucí,pokládka podla,plovoucí –

Podlahové krytiny

podlahové krytiny – Hlavní zaměření je pokládka, údržba a renovace všech typů podlah a podlahových povrchů. V oboru podlahové krytiny zajistíme i odborné poradenství. Působíme po celém území České republiky a máme mnoho spokojených zákazníků po celém území naší republiky.

Truhlářství CONSULO

truhlářství,truhlář,dřevo,řezivo, nábytek,masiv – Vyrábíme nábytek z masivu, zahradní nábytek - lavice, stoly, rozkládací sety vhodné pro restaurační zahrádky, interiéry chalup, restaurací aj., dále hoblovaná prkna, hranoly, lišty, latě. V rámci zakázkové výroby pak vše, co si vymyslíte.V eshopu nabízíme různá dřeva pro kutily.

Načítání trvalo 0.1580 sekund.