+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podlahářství Smrček

Klíčová slova: pokládka plovoucí podlahy,montáž interiérové dveře

E-mail: e-objednavky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ??jna 2010

Popis: Prodej a pokládka plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, koberce v metráži, PVC, vinylové podlahy, linoleum, korek, parkety.Renovace parket, broušení tmelení lakování parket. Vyrovnání podkladních betonů stěrkou, montáž dřevotřísky. Montáž interiérových dveří, zárubní a kování.

Web: www.podlaharstvismrcek.cz

Další související informace

Janošík okna - dveře

eurookna, dřevěná okna, interiérové dveře – Vyrábíme, dodáváme a montujeme dřevěná eurookna, špaletová okna, vchodové dveře, balkonové dveře, interiérové dveře, posuvné dveře, dřevohliníková okna, protipožární a bezpečnostní dveře, zimní zahrady a prosklené stěny.

Dřevěné dveře

dřevěné dveře, interiérové dřevěné dveře, dveře – Dřevěné dveře: interiérové dřevěné dveře z kvalitního smrkového dřeva. Interiérové dřevěné dveře jsou vhodným prvkem do bytu, rodinných domů, hotelů, penziónu či kanceláře, dřevěné dveře zvýrazní interiér, mají dobré akustické vlastnosti.

Mikro-dvere.cz - prodej dveří Miol za super ceny

dveře, interiérové dveře, dveře do bytu, dveře s p – Mikro-dvere.cz - ideální místo pro zakoupení levných a kvalitních dveří značky Miol. Dveře Miol jsou vhodnou náhradou za stávající interiérové dveře v bytech a domech. Všechny položky jsou skladem a k okamžitému dodání.

Načítání trvalo 0.0816 sekund.