+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podlahářství Smrček

Klíčová slova: pokládka plovoucí podlahy,montáž interiérové dveře

E-mail: e-objednavky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ??jna 2010

Popis: Prodej a pokládka plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, koberce v metráži, PVC, vinylové podlahy, linoleum, korek, parkety.Renovace parket, broušení tmelení lakování parket. Vyrovnání podkladních betonů stěrkou, montáž dřevotřísky. Montáž interiérových dveří, zárubní a kování.

Web: www.podlaharstvismrcek.cz

Další související informace

SAPELI interiérové dveře

dveře interiérové dveře sapeli plovoucí podlahy – Dveře a zárubně SAPELI - od zaměření po montáž včetně záručního a pozáručního servisu. Nabízíme dýhované dveře, fóliované dveře, dveře masivní, laminátové dveře, skleněné dveře až po dveře technické, vchodové a bezpečnostní. Praha + Střední Čechy.

Interiérové dveře

interiérové dveře Ostrava – Interiérové dveře Dewro jsou dveře nejvyšší kvality. Inovační přístup, velký počet krásných vzorů, vysoká kvalita zpracování dělají z interiérových dveří Dewro dokonalý stavební a okrasný prvek vašeho interiéru.

Vchodové bezpečnostní dveře

dveře, interiérové dveře – Firma STUDIO INTERIER - JANÍČEK, s.r.o. se sídlem v Mladé Boleslavi se specializuje na prodej interiérových dveří Sapeli. Dodáváme i vchodové dveře, zárubně, bezpečnostní dveře s trezorovým mechanizmem zamykání.

Načítání trvalo 2.8288 sekund.