+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podlahové krytiny

Klíčová slova: podlahy,linoleum,marmoleum,plovoucí podlahy,PVC

E-mail: mumumy@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. kv?tna 2013

Popis: Podlahy od profesionálů. Nabízíme plovoucí podlahy, laminátové, korkové, PVC a vinylové podlahy, dřevěné masivní podlahoviny i podlahářskou chemii a čistící a ošetřovací prostředky na podlahy. Značky Armstrong, Quick-Step, ESCO,...

Web: www.podlahy-podlaharstvi.cz

Další související informace

Podlahy

Podlahy – Podlahy - prodej. Garantujeme kvalitu, spolehlivost a záruku. Naši zaměstnanci mají dlouholetou praxi v oblasti pokládky a prodeje podlahových krytin, a proto pracujeme jen s kvalitními výrobky, se kterými máme ty nejlepší zkušenosti. Tato stavební chemie nám denně prochází pod rukama a tím zaručujeme, že nedojde k experimentování s výrobky na úkor zákazníka.

Plovoucí podlahy IMPARKET

plovoucí podlahy,dřevěné podlahy,korkové podlahy – Specializovaný dovozce plovoucích podlah (dřevěné, laminátové, korkové, speciální podlahy) a příslušenství. Chcete-li mít nadčasový moderní interiér s kvalitní podlahou, potom využijte naší široké nabídky plovoucích podlah od renomovaných značek (Ipowood, Ipokett, Flexura, Tilo).

Lité anhydritové podlahy

podlahy,anhydritové,podlaha,lité podlahy – Okuste novodobé lité anhydritové podlahy, které skloubí především znamenitou kvalitu finálního složení pokládky s přijatelnými náklady.. Nebojte se poptat levné lité anhydritové podlahy. Během několika minut po podání poptávky budete kontaktováni pro případné doplnění údajů, jež povedou ke znamenitým výsledkům.

Načítání trvalo 0.0761 sekund.