+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podlahy Brno

Klíčová slova: Sádrokarton Brno, Stavební práce Brno

E-mail: registrace@stavservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2010

Popis: Firma STAVservis vám nabízí kompletní rekonstrukce a úpravy interiérů - bytových i nebytových prostor, kanceláří, půdních vestaveb a další řemeslnické práce. Veškeré stavební práce dodáme včetně projekce, přípravy staveb a revizních zpráv.

Web: www.stavservis.cz/

Další související informace

Stavební práce Brno

stavební práce Brno, vodoinstalace, topenářské slu – Společnost TEVOX spol. s r.o. se vyznačuje kvalitní dodávkou stavebních, vodoinstalačních a topenářských služeb, stejně jako plynových kotelen, kotelen na tuhá paliva a dalšími službami. Stavební práce Brno, plynové kotelny

Kadeřnictví Brno

Kadeřnictví Brno, Kosmetický salon Brno – Chcete změnit svůj vzhled? Nebo potřebujete odbornou radu? Barvení, žehlení nebo snad účes na ples či společenskou akci? To vše Vám nabízíme pro dámy, pány i děti. Neváhejte a kontaktujte studio Awue.

Elektro Uni-jas

Uni-jas, elektroinstalace, revize, stavební práce – Revize, opravy a montáže el.zařízení, výroba rozvaděčů, zámečnické práce, soustružnické práce, inteligentní elektroinstalace budov - NIKOBUS. Veškeré rozvaděče jsou plně pozinkovány s povrchovou úpravou práškovou barvou RAL v odstínech dle přání zákazníka.

Načítání trvalo 0.0546 sekund.