+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podlahy Brno

Klíčová slova: Sádrokarton Brno, Stavební práce Brno

E-mail: registrace@stavservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2010

Popis: Firma STAVservis vám nabízí kompletní rekonstrukce a úpravy interiérů - bytových i nebytových prostor, kanceláří, půdních vestaveb a další řemeslnické práce. Veškeré stavební práce dodáme včetně projekce, přípravy staveb a revizních zpráv.

Web: www.stavservis.cz/

Další související informace

Laboratoře a zkušebny Brno, laboratoř Brno

Laboratoře, zkušebny Brno, laboratoř Brno – Laboratoře Brno. Laboratoř pro mechanické,metalografické zkoušky, laboratoře chemické analýzy,příprava vzorků.Laboratoře a zkušebny v Brně poskytují laboratorní služby a testy.Zkušebna a laboratoř Brno.Akreditovaná zkušební laboratoř, laboratoř paliv

DE JONG LIFTEN CO s.r.o.

Výtah, Výtahy, Výtahy Brno, Stavební výtahy – De Jong Liften CO s.r.o. - naším oborem jsou výtahy, stavební výtahy, servis výtahů, půjčovna výtahů v lokalitě Brno a celé ČR. Půjčujeme hřebenové nákladní výtahy, lanové nákladní výtahy i osobonákladní výtahy. Vyrábíme a prodáváme nejrůznější typy výtahů.

Zednické práce Brno, Zedn

zedník brno, zednické práce brno – Zednické práce v Brně a okolí. Máme mnohaleté zkušenosti s náročnými i atypickými zednickými pracemi. Práci odvádíme kvalitně a za dostupné ceny. Zednictví Vinklárek nabízí veškeré stavební i dozorové práce.

Načítání trvalo 0.0564 sekund.