+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podrezávanie vlhkého muri

Klíčová slova: Podrezávanie vlhkého muriva,Izolácia,Vlhkosť

E-mail: prelovsky@podrezavanie.eu

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2009

Popis: Podrezávanie a podsekávanie vlhkého muriva s dodatočným vložením hydroizolačnej fólie,Izolácia proti zemnej vlhkosti,Oddrenážovanie domov a pivníc,Menšie sekacie a búracie práce,Kvalitná a rýchla realizácia

Web: www.podrezavanie-muriva.sk

Další související informace

Hydroizolace, sanace

hydroizolace, sanace, sanace vlhkého zdiva, podřez – Provádíme práce spojené s hydroizolací, sanace vlhkého zdiva pomocí technologií podřezávání zdiva nebo chemickými injektážemi. Provádíme práce spojené s hydroizolací, sanace vlhkého zdiva pomocí technologií podřezávání zdiva nebo chemickými injektážemi.

IZOSAN spol. s r.o.

podřezávání vlhkého zdiva, izolace zdiva, sanace – Izolace a sanace cihelného i kamenného vlhkého zdiva. Provádění chemických injektáží, chemických clon. Zarážení nerezových desek-plechů do spáry vlhkého zdiva. Izolace a sanace cihelného i kamenného vlhkého zdiva. Provádění chemických injektáží, chemických clon. Zarážení nerezových desek-plechů do spáry vlhkého zdiva.

Sanace vlhkého zdiva

sanace vlhkého zdiva, vlhký sklep, vlhké zdivo – Sanace vlhkého zdiva je prostředkem, jak se zbavit vlhkosti v bytě, domě. Příčinu vlhkého zdiva řešíme pomocí sanačních omítek (BAUREX), které v kombinaci s vhodnou hydroizolací (SIKKATON) řešící příčinu vlhkosti.

Načítání trvalo 0.0513 sekund.