+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Podrezávanie vlhkého muri

Klíčová slova: Podrezávanie vlhkého muriva,Izolácia,Vlhkosť

E-mail: prelovsky@podrezavanie.eu

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2009

Popis: Podrezávanie a podsekávanie vlhkého muriva s dodatočným vložením hydroizolačnej fólie,Izolácia proti zemnej vlhkosti,Oddrenážovanie domov a pivníc,Menšie sekacie a búracie práce,Kvalitná a rýchla realizácia

Web: www.podrezavanie-muriva.sk

Další související informace

Benofin, likvidace odpadu

sanace vlhkého zdiva, sanace zdiva, sanace budov, – Zemní práce České Budějovice a okolí. Výkup a likvidace stavebních odpadů, pronájem stavebních strojů, aut a nákladních vozidel, výkopové zemní práce a terenni úpravy včetně odvozu materiálu. Bagr, minibagr, traktor, jeřáb, JVC, deponie, demolice.

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Ochrana proti vlhkosti

xypex, sikkaton, sanace vlhkého zdiva, vlhký sklep – Krystalická hydroizolace se používá proti vzlínající vlhkosti betonových konstrukcí. Krystalická hydroizolace je mechanicky neporušitelná. Na našem trhu jsou hodně využívány konkurenční příměsi do betonu - Xypex a Sikkaton.

Načítání trvalo 0.0646 sekund.