+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pohotovost Elektro Praha

Klíčová slova: nonstop pohotovost, pohotovost elektro,

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2010

Popis: Pohotovost-Elektro se zabývá odstraněním všech poruch a havárií na elektroinstalacích. Ve službách firmy je zahrnut veškerý havarijní servis po celé Praze a jejím okolí. Elektrikáři jsou k dispozici nonstop 24 hodin denně včetně víkendů a svátků. Příjezd na místo do dvou hodin od nahlášené poruchy.

Web: www.pohotovost-elektro.cz

Další související informace

Společenské šaty

dámské společenské šaty, pánské společenské obleč – Příležitostí, kdy je nutno obléci společenské šaty se během roku naskytne hned několik. Důležitý je správný výběr, aby se jejich majitel necítil trapně, z důvodu chybně zvoleného oděvu. Společenské oblečení představuje samostatnou kategorii v oděvní výrobě, která pokrývá potřeby odívání dle významu společenských událostí. Každá společenská událost má svá pravidla a zákonitosti. Kritériem pro výběr oděvu je úroveň neboli stupeň společenské události.

Odtahovka Praha

Odtahovka , odtahovka Praha , havarijní , nonstop – Odtahovka Praha– havarijní odtahovka Praha nonstop. Zajistíme Vám odtah, vyproštění auta a ekologickou likvidaci autovraků v nejrychlejších dojezdových časech díky našemu strategickému rozmístění. Jsme zde pro Vás nonstop na tel. čísle +420 732 207 338 .

Načítání trvalo 2.9722 sekund.