+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pohotovost Elektro Praha

Klíčová slova: nonstop pohotovost, pohotovost elektro,

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2010

Popis: Pohotovost-Elektro se zabývá odstraněním všech poruch a havárií na elektroinstalacích. Ve službách firmy je zahrnut veškerý havarijní servis po celé Praze a jejím okolí. Elektrikáři jsou k dispozici nonstop 24 hodin denně včetně víkendů a svátků. Příjezd na místo do dvou hodin od nahlášené poruchy.

Web: www.pohotovost-elektro.cz

Další související informace

NONSTOP zámečnictví Prah

nonstop zámečnictví, zámečníci, zámečnické práce. – NONSTOP zámečnictví nabízí nouzové otevírání dveří, automobilů, otevírání zabouchnutých i zamčených dveří, instalace zabezpečovacích zámkových systémů, instalace a prodej bezpečnostních dveří, prodej visacích zámků, závorových zámků, prodej a instalaci bezpečnostních vložek. Vše od firem MUL-T-LOCK, EVVA, GUARD, ROSTEX, BEDEX a jiných firem.

Hotel Excelsior v Karlových Varech

hotel,Karlovy – Tříhvězdičkový lázeňský hotel Excelsior se nachází v samém srdci Karlových Varů v bezprostřední blízkosti nejznámějšího karlovarského pramene Vřídla a dalších léčivých pramenů. Hotel poskytuje ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech. Standardně jsou všechny koupelny pokojů vybaveny vanami Wihrlpool, jednolůžkové pokoje sprchami, WC, fénem, telefony s možností přímé volby, v pokojích 1. patra WiFi internetem, televizními přijímači se satelitními programy.

Hotel Mitera v Harrachově

Hotel Mitera,ubytování v – Hotel MITERA *** se nachází v centru Harrachova, přímo na hlavní komunikaci, 200m od sjezdovek se sedačkovou lanovkou a 100m od běžeckých tratí.V hotelu je k dispozici 20 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, se sociálním zařízením (WC, sprcha) a TV/SAT.Dále je k dispozici recepce a lyžárna, parkování přímo u objektu na vlastním parkovišti. 50m od hotelu je internetová kavárna a kino. V blízkosti hotelu je letní koupaliště, minigolf a tenisové kurty. 150m od hotelu je autobusové nádraží.

Načítání trvalo 2.8792 sekund.