+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pohotovost Elektro Praha

Klíčová slova: nonstop pohotovost, pohotovost elektro,

Datum vloľení do katalogu: 15. z??? 2010

Popis: Pohotovost-Elektro se zabývá odstraněním všech poruch a havárií na elektroinstalacích. Ve službách firmy je zahrnut veškerý havarijní servis po celé Praze a jejím okolí. Elektrikáři jsou k dispozici nonstop 24 hodin denně včetně víkendů a svátků. Příjezd na místo do dvou hodin od nahlášené poruchy.

Web: www.pohotovost-elektro.cz

Další související informace

Elektro-Fox.cz - váš doda

elektro, elektronika, – Internetový obchod Elektro Fox Vám nabízí široký sortiment malé i velké elektroniky televize, audio video, digitální fotoaparáty, herní konzole, telefony, ale také pračky, myčky, lednice, klimatizace a další. Zboží skladem dodáváme do 48 hodin. Zasíláme i na Slovensko.

Internetový predaj produk

internetový predaj, internetový obchod, tašky, – Predaj príslušenstva - káble, statívy, tašky, brašne, sluchátka, nabíjačky, školské tašky, albumy, antény, ekotašky. Rozumné riešenia za rozumné ceny. Nakupujte z pohodlia Vášho domova.

Veterinární klinika Praha

veterinární klinika Praha, pohotovost – Veterinární Klinika disponuje rozsáhlým technickým zázemím, samostatnou rentgenologickou vyšetřovnou, kompletně vybaveným operačním sálem, ultrazvukovým přístrojem s barevným dopplerovským zobrazením. Endoskopické vybavení, důležité k diagnostice onemocnění žaludku, průdušnice, nosní dutiny i k vyjmutí cizích těles bez nutnosti chirurgického zákroku. Operační mikroskop umožnuje provádět mikrochirurgické zákroky...

Načítání trvalo 0.0618 sekund.