+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

pokládka zámkové dlažby

Klíčová slova: pokládka zámkové dlažby, strojní pokládka zámkové

E-mail: netlink@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2014

Popis: Strojní i ruční pokládka zámkové dlažby o větších i menších rozlohách. Budování zpevněných ploch komunikací, parkovišť, okolo rodinných domů, chat i v zahradách. Doprovodným programem je výstavba schodišť a zpevněných svahů z betonových tvarovek.

Web: www.tojflova.cz

Další související informace

Los Kachlos - koupelny

Los Kachlos, španělské obklady, dlažby, sprchy – Firma Los Kachlos nabízí španělské obklady a dlažby, sprchové kouty, vany, umyvadla, vodovodní baterie, sanitární keramiku a koupelnový nábytek. Provádí také 3D návrhy Vaší koupelny, realizace na klíč a výrobu nábytku. Provozuje koupelnová studia.

Podlahy

podlahy, pokládka podlah, podlahářství, podlaha – Poskytujeme podlahářské práce a služby nejvyšší kvality již mnoho let. Provedeme rychle, levně, ale vždy kvalitně pokládku podlahy či položení koberce na kdekoli ve 38 městech Česka a Slovenska a jejich okolí, čímž naše podlahářství pokrývá poptávku zákazníků na kterémkoli místě obou zemí.

podlahy

pokládka a prodej podlah, PVC, plovocuí podlahy – pokládka a prodej podlah, PVC, laminátové a dřevěné podlahy, renovace parket, marmoleum, linoleum, stěrkování a úprava podkladu, Balterio, Bostik, quick-step, fatra, forbo, parador, korkové podlahy, tarkett, PVC novilon

Načítání trvalo 0.0567 sekund.