+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

pokládka zámkové dlažby

Klíčová slova: pokládka zámkové dlažby, strojní pokládka zámkové

E-mail: netlink@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2014

Popis: Strojní i ruční pokládka zámkové dlažby o větších i menších rozlohách. Budování zpevněných ploch komunikací, parkovišť, okolo rodinných domů, chat i v zahradách. Doprovodným programem je výstavba schodišť a zpevněných svahů z betonových tvarovek.

Web: www.tojflova.cz

Další související informace

VK - Montera s.r.o.

montáž, pokládka obkladů, dlažeb – Firma VK Montera s.r.o. se specializuje na montáž a pokládku obkladů a dlažeb v komerčních obchodní centra, průmyslové objekty, nemocnice, apod. i privátních objektech byty, rodinné domy. Firma VK Montera s.r.o. se specializuje na montáž a pokládku obkladů a dlažeb v komerčních obchodní centra, průmyslové objekty, nemocnice, apod. i privátních objektech byty, rodinné domy.

Pokládka zámkové dlažby

pokládka dlažby,pokládka zámkové dlažby – Pokládka zámkové dlažby a veškeré přípravné a dokončovací práce.Pokládka zámkové dlažby není jedinná činnost, kterou nabízíme. Poskytujeme i další služby související s pokládkou zámkové dlažby a to zejména zemní práce a výkopové práce, dodávky zámkové dlažby, obrubníků, žlabů a veškerých dalších potřebných doplňků.

Pokládka podlahy Praha

Pokládka podlahy Praha, podlahy Praha 8, podlaha – Prodej, pokládka a renovace podlahových krytin ( plovoucí, dřevěné, parketové podlahy a PVC ). Výroba nábytku na zakázku ( vestavěné skříně, kuchyňské linky, postele, kancelářský a bytový nábytek ).

Načítání trvalo 0.0555 sekund.