+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

pokládka zámkové dlažby

Klíčová slova: pokládka zámkové dlažby, strojní pokládka zámkové

E-mail: netlink@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2014

Popis: Strojní i ruční pokládka zámkové dlažby o větších i menších rozlohách. Budování zpevněných ploch komunikací, parkovišť, okolo rodinných domů, chat i v zahradách. Doprovodným programem je výstavba schodišť a zpevněných svahů z betonových tvarovek.

Web: www.tojflova.cz

Další související informace

VK - Montera s.r.o.

montáž, pokládka obkladů, dlažeb – Firma VK Montera s.r.o. se specializuje na montáž a pokládku obkladů a dlažeb v komerčních obchodní centra, průmyslové objekty, nemocnice, apod. i privátních objektech byty, rodinné domy. Firma VK Montera s.r.o. se specializuje na montáž a pokládku obkladů a dlažeb v komerčních obchodní centra, průmyslové objekty, nemocnice, apod. i privátních objektech byty, rodinné domy.

Strojové čištění garáží

strojní strojové mytí čištění garáží úklid – Strojové čištění garáží již od 5,- Kč/m2. Úklid společných prostor domů. Mytí oken, čištění sedaček, čištění kůže, renovace podlah (dlažba, lamino, parkety, plovoucí podlahy)výškové práce, úklid po stavbě, rekonstrukci apod.

Pokládka plovoucí podlahy a koberců

vyrovnání podlahy, plovoucí podlahy, pokládka podl – Pokládáme vinylové podlahy, koberce, korkové podlahy i dřevěné podlahy z masívu. Zajistíme pokládku podlahy na klíč, od zaměření až po realizaci. Naše služby jsou na profesionální úrovni. Působíme nejen v Praze, ale i po celé České republice.

Načítání trvalo 4.1187 sekund.