+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Porta Bohemia

Klíčová slova: kyvná vrata, rýchloběžné brány, servis rýchloběžný

E-mail: info@portabohemia.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2009

Popis: Společnost Porta Bohemia nabízí široký výběr plastových lamelových clon, kyvných dveří a vrat. Pomocí těchto clon snížíte tepelné ztráty, hluk a průvan u oddělení prostorů výrobních hal, továren a dílen. Dále nabízíme prodej a montáž PVC závěsů a svařovacích závěsů. Klademe důraz na úsporu energie a vytváření hygienických prostorů. Nabízíme garanci nejnižší ceny!

Web: www.portabohemia.cz

Další související informace

Jiří Bartoš - vrata

garážová vrata, brány, pohony, sekční vrata, průmy – Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem automatických garážových vrat, venkovních bran a pohonů. Na míru vyrábíme garážová sekční vrata, průmyslová vrata, posuvné brány a vrata dvoukřídlá s motorem i s ručním ovládáním.

Garážová vrata, brány, po

garážová vrata, brány, pohony, sekční vrata, průmy – Dodáváme, montujeme a provádíme servis pro automatická garážová vrata, venkovní brány a pohony. Vyrábíme na míru garážová sekční vrata, průmyslová vrata, posuvné brány a dvoukřídlá vrata.garážová vrata, brány, pohony, sekční vrata, průmyslová vrata, posuvné brány, vrata dvoukřídlá, Kovářské práce

Brány a vrata Depros

brány, vrata, kalkulace, ceny, praha – Pojezdové brány, křídlové brány a samonosné brány s komfortním elektrickým ovládáním a pohonem nebo bez něj. Podrobný popis všech uvedených typů bran. Možnost vyzkoušení funkčního modelu přímo na provozovně. Na stránkách máte možnost cenové kalkulace zakázky.

Načítání trvalo 3.1952 sekund.