+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Porta Bohemia

Klíčová slova: kyvná vrata, rýchloběžné brány, servis rýchloběžný

E-mail: info@portabohemia.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2009

Popis: Společnost Porta Bohemia nabízí široký výběr plastových lamelových clon, kyvných dveří a vrat. Pomocí těchto clon snížíte tepelné ztráty, hluk a průvan u oddělení prostorů výrobních hal, továren a dílen. Dále nabízíme prodej a montáž PVC závěsů a svařovacích závěsů. Klademe důraz na úsporu energie a vytváření hygienických prostorů. Nabízíme garanci nejnižší ceny!

Web: www.portabohemia.cz









Další související informace

Vrata-profi.cz

vrata, brány, rolety, markýzy, žaluzie, pohony – Dodávky a montáže garážových vrat, předokenních rolet, žaluzií, markýz, mříží a vjezdových bran. vrata, brány, rolety, markýzy, žaluzie, pohony, ovládání, garážová vrata, vjezdové brány, branky, mříže, krby, hromosvody, okna, dveře

Vjezdová vrata, brány

Vjezdová vrata, teleskopické brány, vrata, závory, – Vyrábíme a montujeme vjezdová vrata na dálkové ovládání. Části vrat zajíždí do sebe a šetří až 40% místa potřebného pro otevřená vrata. Dále nabízíme vjezdová vrata na automatický pohon, náhradní dálkové ovládání, závory.

Komponenty pro vrata

brány, vrata, atypy, hormann, koritensky, sekční – Internetový obchod eBrány je zaměřen na prodej dveřní, vratové, stínící techniky a na prodej komponentů pro jejich výrobu. Dodáváme především komponenty pro křídlové, posuvné, samonosné brány a jejich pohony.

Načítání trvalo 0.0710 sekund.