+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Porta Bohemia

Klíčová slova: kyvná vrata, rýchloběžné brány, servis rýchloběžný

E-mail: info@portabohemia.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2009

Popis: Společnost Porta Bohemia nabízí široký výběr plastových lamelových clon, kyvných dveří a vrat. Pomocí těchto clon snížíte tepelné ztráty, hluk a průvan u oddělení prostorů výrobních hal, továren a dílen. Dále nabízíme prodej a montáž PVC závěsů a svařovacích závěsů. Klademe důraz na úsporu energie a vytváření hygienických prostorů. Nabízíme garanci nejnižší ceny!

Web: www.portabohemia.cz

Další související informace

Garážová vrata

vrata, brány, vjezdová vrata, pohony pro vrata – Nabízíme prodej a montáž garážových a jiných vrat a pojezdových bran - garážová vrata, vjezdové brány, pohony pro vrata a brány. Jsme autorizovaní prodejci značky Hörmann. Kompletní zajištění servisu a montáže.

Vrata-profi.cz

vrata, brány, rolety, markýzy, žaluzie, pohony – Dodávky a montáže garážových vrat, předokenních rolet, žaluzií, markýz, mříží a vjezdových bran. vrata, brány, rolety, markýzy, žaluzie, pohony, ovládání, garážová vrata, vjezdové brány, branky, mříže, krby, hromosvody, okna, dveře

Pohony a kování pro vjezdové brány

brány, vrata, pohony, kování, příslušenství – Prodej automatických pohonů vjezdových bran. Kování pro samonosné, kolejnicové a křídlové brány. Veškeré příslušenství pro automatizaci vjezdu. Nabízíme kompletní sady samonosných bran, zajímavé ceny.

Načítání trvalo 2.9937 sekund.