+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Portobello

Klíčová slova: tepelná čerpadla, ohřívače, bojlery, solární

E-mail: mboska@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2008

Popis: Generální zastoupení firmy CARL CAPITO pro Českou republiku a Slovensko. Věnujeme se prodeji a montáží zařízení pro využití obnovitelných zdrojů energie. Vzduch, voda, země i oheň je naše parketa. Skvělé inovativní výrobky,technicky na úrovni doby. Jsou jedny z nejlepších v Evropě.

Web: www.portobello.tym.cz

Další související informace

Podlahové vytápění

podlahové topení, podlahové vytápění, solární – RD topení.cz nabízí komplexní služby v oblasti podlahového vytápění a topení pro rodinné domy, kanceláře i komerční objekty. Dále jsme schopni zajistit profesionální montáž solárních systémů a panelů na střechy rodinného domu. Poskytujeme komplexní topenářský servis od topení v podlaze, přes radiátorové topení až po kombinované topení a instalaci kotelen pro rodinné domy. Nabízíme také anhydritové zalití podlah, které je vhodné všude tam, kde je nutnost mít perfektně rovné podlahy. Nebojte se komfortu a užíjte si luxus v podobě podlahového vytápění!

Ecosystem

tepelná čerpadla, tepelné čerpadlo, solární systém – Nabízíme studie, projekty, realizaci a servis pro tepelná čerpadla, solární systémy, solární kolektory a panely, kondenzační kotle, fotovoltaické elektrárny, řízené větrání s rekuperací, klimatizace bytové i kancelářské, centrální vysavače. Dále nabízíme systémy se sezónní akumulací tepla.

Hodinový manžel - jihočes

hodinový manžel, řemeslník, služby do domu, Tábor, – Služby nejen pro Váš dům, zahradu, byt nebo kancelář. S námi ušetříte čas, peníze, ale i nervy. Pokud máte doma práci se kterou si nedokážete poradit nebo zkrátka nemáte čas se tím zabývat, využijte naše služby. Hodinový manžel je tu pro Vás.

Načítání trvalo 0.1668 sekund.