+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Portobello

Klíčová slova: tepelná čerpadla, ohřívače, bojlery, solární

E-mail: mboska@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2008

Popis: Generální zastoupení firmy CARL CAPITO pro Českou republiku a Slovensko. Věnujeme se prodeji a montáží zařízení pro využití obnovitelných zdrojů energie. Vzduch, voda, země i oheň je naše parketa. Skvělé inovativní výrobky,technicky na úrovni doby. Jsou jedny z nejlepších v Evropě.

Web: www.portobello.tym.cz

Další související informace

Podlahové vytápění

podlahové topení, podlahové vytápění, solární – RD topení.cz nabízí komplexní služby v oblasti podlahového vytápění a topení pro rodinné domy, kanceláře i komerční objekty. Dále jsme schopni zajistit profesionální montáž solárních systémů a panelů na střechy rodinného domu. Poskytujeme komplexní topenářský servis od topení v podlaze, přes radiátorové topení až po kombinované topení a instalaci kotelen pro rodinné domy. Nabízíme také anhydritové zalití podlah, které je vhodné všude tam, kde je nutnost mít perfektně rovné podlahy. Nebojte se komfortu a užíjte si luxus v podobě podlahového vytápění!

Uklid.Puclik.cz profesionální úklid

úklid, úklidové služby, uherské hradiště, úklid ka – Nemáte dostatek času pro úklid svého domu, bytu, či kanceláře? Náš profesionální tým udělá vše za vás! Od nejdrobnějších maličkostí, jako je otření prachu a nečistot, až po vyčištění koberců a čalounění.

Truhlářství CONSULO

truhlářství,truhlář,dřevo,řezivo, nábytek,masiv – Vyrábíme nábytek z masivu, zahradní nábytek - lavice, stoly, rozkládací sety vhodné pro restaurační zahrádky, interiéry chalup, restaurací aj., dále hoblovaná prkna, hranoly, lišty, latě. V rámci zakázkové výroby pak vše, co si vymyslíte.V eshopu nabízíme různá dřeva pro kutily.

Načítání trvalo 0.4548 sekund.