+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Použitý vysokozdvižný voz

Klíčová slova: bazar, vzv, desta, vysokozdvižný vozík, vysokozdvi

E-mail: vysokozdvizne.voziky@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2013

Popis: Bazar VZV, vyberte si vysokozdvižný vozík za výhodnou cenu. Preferujteme vysokozdvižné vozíky Desta, prodáváme také přídavná zařízení nebo náhradní díly, originální i bazarové. Repasované vozíky se zárukou.

Web: vysokozdvizny-vozik-bazar.cz

Další související informace

Bazroš - Inzertní nabídky a poptávky na jedné adrese

bazros, bazroš, bazar, bazar cz, inzerce, inzeráty – Prodej a nákup použitých i nových PC, mobilů a elektra v bazaru. Prodejte svůj starý notebook a kupte si třeba nový telefon. Sháníte ledničku, pračku nebo jiné domácí pomocníky za výhodnou cenu? Navštivte náš bazar Bazroš a vybírejte.

ITdovednosti.cz

kurzy, it, školení, bazar, eknihy, služby, zdarma – Kurzy a školení výpočetní techniky a informatiky pro veřejnost, firmy i studenty či školy, služby v oboru informačních technologií, elektronické knihy ke stažení zdarma, bazarové produkty výpočetní techniky

VZV Desta DVHM

vzv, desta, dvhm, vysokozdvižné vozíky – VZV Desta DVHM jsou oblíbené vysokozdvižné vozíky. Prodej, opravy a servis vysokozdvižných vozíků Desta typové řady DVHM. Terénní 3522 TXK a 3222 TMK jsou neprodávanější stroje za rok 2013. Vyberte si svoji typovou řadu vozíku v bazaru VZV.

Načítání trvalo 0.0815 sekund.