+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Použitý vysokozdvižný voz

Klíčová slova: bazar, vzv, desta, vysokozdvižný vozík, vysokozdvi

E-mail: vysokozdvizne.voziky@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2013

Popis: Bazar VZV, vyberte si vysokozdvižný vozík za výhodnou cenu. Preferujteme vysokozdvižné vozíky Desta, prodáváme také přídavná zařízení nebo náhradní díly, originální i bazarové. Repasované vozíky se zárukou.

Web: vysokozdvizny-vozik-bazar.cz

Další související informace

M+M Hydraulic, s.r.o.

vysokozdvižný vozík, vysokozdvižné vozíky – Manipulační technika - prodej a servis manipulační techniky, provádíme malé, střední a generální opravy vysokozdvižných vozíků - dále provádíme servis vysokozdvižných vozíků po celém území České republiky.

Army bazar

army bazar, military, inzerce, zbrane, strelivo – Bezplatný inzertní server, specializovaný na občanskou a firemní inzerci militarií; střelných a chladných zbraní, střeliva, výstroje, příslušenství, dopravní techniky a tématicky zaměřené literatury. e též určen jednotlivcům a firmám se zájmem o historické zbraně, jejich repliky, znehodnocené zbraně, či nadšencům airsoftu a paintballu.

VZV Desta DVHM

vzv, desta, dvhm, vysokozdvižné vozíky – VZV Desta DVHM jsou oblíbené vysokozdvižné vozíky. Prodej, opravy a servis vysokozdvižných vozíků Desta typové řady DVHM. Terénní 3522 TXK a 3222 TMK jsou neprodávanější stroje za rok 2013. Vyberte si svoji typovou řadu vozíku v bazaru VZV.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.