+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prodlužování vlasů Praha

Klíčová slova: Prodluzovani vlasu, vykup vlasu, prodlouzeni vlasu

E-mail: hair@studiosonja.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2010

Popis: Studio Sonja nabízí prodlužování či zhušťování vlasů i na splátky pomocí pravých evropských vlasů už od délky 5 cm a úpravu do konečného účesu. Provádíme i výkup vlasů a ostatní kadeřnické práce a služby.

Web: www.studiosonja.cz/

Další související informace

Prodlužování vlasů

prodlužování vlasů, zahušťování vlasů, vlasové stu – Vlasové studio INFINITY HAIR se specializuje zejména na zahušťování a prodlužování vlasů. Majitelka salonu se jmenuje Jiřina Sommerová a zahušťování a prodlužování vlasů se věnuje od roku 1993. Prodlužování vlasů – Infinity Hair. prodlužování vlasů, zahušťování vlasů, vlasové studio, infinity hair, minitwix

Minitwix

zahušťování a prodlužování vlasů, Minitwix – Minitwix je patentovaná metoda na prodlužování a zahušťování vlasů.Minitwix® je revoluční metodou, která je patentována Úřadem průmyslového vlastnictví pod č. spisu 302180. Patent byl udělen v souladu se zákonem č.527/1997 Sb. Jedná se o exkluzivní metodu. Licence se uděluje jen jedna v daném městě, pouze mimo Prahu.

Prodlužování vlasů Brno

prodlužování vlasů, prodloužení vlasů, – Provádíme levné prodloužení, prodlužování vlasů v Brně a jeho okolí podle vašeho požadavku. K prodlužování používáme vysoce kvalitní vlasy, které mají dlouhou životnost. V prodlužování vlasů máme mnohaleté odborné zkušenosti.

Načítání trvalo 4.0047 sekund.