+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Profesionální fotografie

Klíčová slova: Profesionální fotografie

E-mail: bl@digitalboy.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2013

Popis: Profesionální fotograf Filip Obr se specializuje na interiéry hotelů a restuarací. Dále produktová fotografie a fotografie jídla. Dále informace o produktové fotografii a konzulatce nad možným zlepšením.

Web: www.filipobr.com

Další související informace

Fotograf Ostrava Foto

Martin Pech, profesionální fotografie Ostrava, foc – Martin Pech – Profesionální fotograf ve městě Ostrava. Fotíme především modeling, portrét, módní (fashion) fotografie, maturitní tablo, fotomodeling, fototesty pro modelky, svatby, book pro modelky, módní přehlídky. Spolupracujeme s modelingovou agenturou v ČR i Turecku, která nabírá modelky na základě našich fototestů.

Fotograf Praha

fotograf-portrétní fotografie-glamour fotografie – Profesionální služby v oboru portrétní, módní a osobní glamour fotografie. Focení dětí. Fotografování společenských akcí, plesy, přehlídky, svatební fotografie. Exteriéru i ateliér. Kvalitní retuš, moderní efekty.

Půjčovna lešení, malby a

Nabízíme profesionální služby jako malby interiéru – Půjčovna lešení své služby poskytuje v lokalitě Praha a Středočeský kraj. Naše půjčovna lešení nabízí pronájem pojízdného hliníkového lešení. Malby a nátěry zajišťujeme včetně drobných zednických oprav s částečným nebo kompletním úklidem.

Načítání trvalo 0.1664 sekund.