+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Protipožární nátěry

Klíčová slova: protipožární nátěry

E-mail: webadmin@market.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2009

Popis: Provádíme protipožární nátěry, malířské a natěračské práce pro domácnosti, firmy i velké podniky. Dále pak nátěry, opravy a čištění fasád, nátěry střech, ocelových a dřevěných konstrukcí, renovace oken, dveří a podhledů. Termoizolační nátěry.

Web: www.malby-natery-nastriky-povrchy.cz/

Další související informace

Hobbyt s.r.o.

protipožární nátěry, zateplovací nátěry – Provádíme protipožární, dekorativní a zateplovací nátěry. nátěry fasád, reklamy na fasády, Ochranné nátěry dřeva proti dřevokaznému hmyzu a houbám. nabízíme pronájem hliníkového pojízdného lešení s pracovní výškou 13,6m.

Střechy na klíč

Střechy na klíč, zateplení střechy,střešní krytiny – Střechy na klíč, zateplení střechy, pokládka střešní krytiny. Zateplení šikmých střech ( důmyslně tvarované dílce, opatřené kanálky a žlábky, které po vyskládání na střešní latě vytvoří spolehlivou celoplošnou těsnou pojistnou hydro-izolaci. ).

Výškové a hlubinné práce

Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou – Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou, rizikové kácení stromů, čištění studní, nátěry konstrukcí, střech a fasád, montážní práce, mytí oken a plášťů budov, zednické práce, shoz sněhu, montáž hromosvodů.

Načítání trvalo 0.2080 sekund.