+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

rákosové střechy

Klíčová slova: rákosová střecha, doškový, přírodní střecha, snop

E-mail: lukas.milde@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2012

Popis: Provedeme Vám rákosovou střechu na Vaší chalupu, roubenku, altán či rodinný domek. Doškové střechy měly svou dlouholetou tradici, dnes si znovu získávají svou oblibu pro své vysoké estetické hodnoty, příznivou cenu, dobré tepelně akustické vlastnosti a v neposlední řadě i kvůli dlouhé životnosti. Doškové střechy jsou správnou volbou všude tam, kde nám jde o vytvoření jedinečného a útulného domova.

Web: www.rakosove-strechy.cz

Další související informace

Libor Musil - tesařství

krov, střecha, oprava, rekonstrukce, kostel, hrad – Tesařství a pokrývačství. Provádíme opravy a rekonstrukce střech a krovů historických objektů - kostelů, zámků a hradů (i památkově chráněných). Opravujeme i objekty zařazené do kulturního dědictví Unesco (Zelená Hora). Dále nabízíme střešní vazby, srubové a roubené stavby a stavby lešení. Vyrábíme překládané historické stropy, ručně tesané trámy a šindelové krytiny. Provádíme chemické ošetření šindelové krytiny a krovů impregnací. Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce.

Střechy MALÝ - Nová Paka

Střecha, Střechy, Sádrokarton, stavební práce – STŘECHY NA KLÍČ, KOMPLETNÍ DODÁVKA A MONTÁŽ, OPRAVY , REKONSTRUKCE a MONTÁŽ NOVÝCH STŘECH, Tesařské práce, Montáž sádrokartonu ( půdní vestavby), zdarma vypracování rozpočtu pro Vaši střechu , Pokládka zámkové dlažby , Nová Paka.

Všetko o strechách

strecha, strešné krytiny – Hlavnou funkciou strechy je ochrana budovy proti nepriaznivým poveternostným podmienkam, ďalej potom odvádzanie a zabránenie nahromadeniu vody.Hlavnou funkciou strechy je ochrana budovy proti nepriaznivým poveternostným podmienkam, ďalej potom odvádzanie a zabránenie nahromadeniu vody.

Načítání trvalo 0.0841 sekund.