+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

rákosové střechy

Klíčová slova: rákosová střecha, doškový, přírodní střecha, snop

E-mail: lukas.milde@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2012

Popis: Provedeme Vám rákosovou střechu na Vaší chalupu, roubenku, altán či rodinný domek. Doškové střechy měly svou dlouholetou tradici, dnes si znovu získávají svou oblibu pro své vysoké estetické hodnoty, příznivou cenu, dobré tepelně akustické vlastnosti a v neposlední řadě i kvůli dlouhé životnosti. Doškové střechy jsou správnou volbou všude tam, kde nám jde o vytvoření jedinečného a útulného domova.

Web: www.rakosove-strechy.cz

Další související informace

Novaizol - střechy

střechy, střecha, ploché, izolace, anhydrit – Odborné realizace, opravy a rekonstrukce pro střechy všech typů, lité anhydritové podlahy a revitalizace budov: zateplení, výměna oken, vchody aj. Výroba lehčeného betonu, pěnobeton a polystyrenbeton.

Libor Musil - tesařství

krov, střecha, oprava, rekonstrukce, kostel, hrad – Tesařství a pokrývačství. Provádíme opravy a rekonstrukce střech a krovů historických objektů - kostelů, zámků a hradů (i památkově chráněných). Opravujeme i objekty zařazené do kulturního dědictví Unesco (Zelená Hora). Dále nabízíme střešní vazby, srubové a roubené stavby a stavby lešení. Vyrábíme překládané historické stropy, ručně tesané trámy a šindelové krytiny. Provádíme chemické ošetření šindelové krytiny a krovů impregnací. Nabízíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce.

Půjčovna autostanů

auto, stan, autostan, spaní, střecha, půjčovna – Naše půjčovna autostanů nabízí stany na auto, které lze upevnit na střešní nosič osobních, terénních i užitkových vozů. Naše autostany umožní pohodlné spaní na střeše auta, ať zastavíte kdekoliv. Autostan se během 5 minut lehce připraví k přespání.

Načítání trvalo 0.0914 sekund.