+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ražba mincí a medailí

Klíčová slova: mince, ražba, ražení, medaile, pamětní. platidla,

E-mail: info@razba.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2010

Popis: Ražba mincí na zakázku, ražení medailí, pamětních mincí a dalších: dukáty, tolary, žetony, reklamní mince, historické mince, plakety, firemní medaile, prezentační medaile, raznice a pečetidla. Možnost prezentace ražby mincí v historických kostýmech.

Web: www.razba.cz

Další související informace

Levné parfémy

parfém, parfémy, rady, výběr, recenze – Na parfémy-levné-parfémy.cz Vám poskytneme kompletní informace, které potřebujete pro výběr nové vůně, nebo si zde můžete připomenout své oblíbené parfémové stálice.Na parfémy-levné-parfémy.cz Vám poskytneme kompletní informace, které potřebujete pro výběr nové vůně, nebo si zde můžete připomenout své oblíbené parfémové stálice.

Výpravy za pivy

pivovary, exkurze, ohutnávka piv, – Tradičním nápojem je v našich končinách pivo, které se u nás vaří od nepaměti. Většina z nás se zná piva velkých pivovarů, ale pivovarnictví u nás je mnohem rozmanitější. Cílem našich výletů – Výprav za pivy je představit Vám regionální minipivovary, o kterých jste možná ani neslyšeli. Ochutnáte piva, která se vaří s láskou, protože leckdy jsou minipivovary rodinné což se velmi pozitivně promítá na kvalitě a chuti piva. Na vlastní oči uvidíte jak se pivo vaří, jaké jsou rozdíly v technologii výroby, získáte znalosti v oblasti pivovarnictví ale hlavně ochutnáte řadu druhů místních speciálů.

Načítání trvalo 0.0517 sekund.