+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekart

Klíčová slova: natěrači Pardubice, Malíři Pardubice, termoizola

E-mail: rekart.remesla@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 9. b?ezna 2012

Popis: Malířské práce, truhlářské práce, sádrokartonářské práce, zednické práce, veškeré dokončovací práce, natěračské práce Pardubický kraj, Vysočina, Královehradecký a středočeský kraj. Pardubice. Protipožární nátěr ocelových, kovových konstrukcí Protipožární nátěr betonových konstrukcí Protipožární nátěr dřevěných konstrukcí

Web: rekart.cz

Další související informace

Hotel EURO Pardubice

Hotel EURO, ubytování pardubice, restaurace, hotel – Nově vybudovaný 4 hvězdičkový HOTEL EURO se nachází nedaleko historického jádra a centra města Pardubice. HOTEL EURO Vám nabízí prvotřídní ubytování se službami v 63 dvoulůžkových pokojích a 1 apartmá. Součástí hotelu je restaurace a 2 salonky.

Levné ubytování

ubytování, hotel, pardubice, levné ubytování – Hotel je situován v přímém centru Pardubic - Bílé Předměstí. Hotel Pardubice Vám nabízí kvalitní ubytování s nadstandardními službami. Rozloha hotelu je celkem 13 pokojů (jedno, dvou a třílůžkových).

Tepelná čerpadla Vlasák -

Tepelná čerpadla Pardubice, Tepelná čerpadla Hrad – Naše společnost tepelná čerpadla Vlasák Pardubice dodává tepelná čerpadla vzduch voda, zřizuje podlahové vytápění a provádí zemní práce, především cestou pronájmu rypadla JCB 3CX. Tepelná čerpadla Pardubice, to je firma Vlasák.

Načítání trvalo 0.0621 sekund.