+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rekonstrukce koupelen Brn

Klíčová slova: rekonstrukce,koupelen,bytové jádro,Brno,instalatér

E-mail: roman.castulik@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2011

Popis: Uvažujete o rekonstrukci bytového jádra nebo rekonstrukci celého bytu a dalších souvisejících konstrukcí jako jsou podlahy, dveře, kuchyň, skříně…? Na těchto stránkách se dozvíte vše, ohledně Vámi plánované rekonstrukce bytu.

Web: www.rekonstrukcekoupelen-brno.cz

Další související informace

H-koupelny Litoměřice - k

koupelny,bytová jádra,rekonstrukce,Litoměřice, – Koupelny, bytová jádra. Rekonstrukce koupelen a bytových jader, koupelnové vybavení, koupelnový nábytek, obklady, dlažby, rozvod vody a elektroinstalace. Místo Litoměřice, Ústecký a Liberecký kraj, Praha a okolí.

Rlektrikáři a instalatéři

Instalatér, elektrikář, zabezpečovací, solární. – Pokud hledáte instalatéra nebo elekrikáře v Brně i v celé ČR, jste na správné adrese. Nabízíme provedení prací týkajících se rozvodů vody, topení, elektřiny v bytových i průmyslových budovách. Instalace solárních fotovoltaických i termických panelů a hromosvodů na střechách budov.

Stavební profesionál Stav

fasáfy,rekonstrukce,stavby – Firma s 15letou tradicí. Provádíme novostavby a rekonstrukce rodinných domů i nebytových prostor a půd na podkrovní byty. Provádíme také jen jednotlivé stavební práce, například zednické práce, fasády, zateplení apod.

Načítání trvalo 0.0609 sekund.