+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Remeslo Praha

Klíčová slova: Malířské práce Lakýrnické a natěračské práce P

E-mail: pomohu@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. listopadu 2009

Popis: Malířské práce Lakýrnické a natěračské práce Pokládka plovoucích podlah Úprava interiéru spojená s výše uvedenými činnostmi rekonstrukce bytů apod. Malířské práce Lakýrnické a natěračské práce Pokládka plovoucích podlah Úprava interiéru spojená s výše uvedenými činnostmi rekonstrukce bytů apod.

Web: www.remeslopraha.webnode.cz

Další související informace

LUKRATIVNÍ NABÍDKA PRÁCE!

Pasivní příjem, práce přes internet. – Práce v oblasti, která je pro každého nejdůležitější - zdravotní prevence Zaměřili jsme se jít přírodní cestou. Oblast, která má jasnou a jistou budoucnost. Spoluprací si zajistíte pasivní příjem. Příjem, který po určité době (1-3roky)dostáváte doživotně.

Výškové práce Plzeň - Ing

Práce ve výškách, Práce ve výškách Plzeň, Výškové – Jsme specialisté na výškové práce. Nejen v regionu Plzeň a Plzeňský kraj pro vás uděláme jakékoliv výškové práce. Výškové práce zajišťujeme z mobilního lešení nebo využíváme horolezeckou techniku. Půjčujeme také lešení. Naše půjčovna lešení má v nabídce aluminiové lešení, pojízdné věže a závěsné lešení

Maliarske práce

Malířské práce, malířské práce Bratislava – Provádíme veškeré malířské, natěračské, sádrokartonářské, stavební + řemeslná v Bratislavě i po celém SlovenskuMaľovanie stěn, stěrkování a fasádní nátěry jsou hlavní náplní naší činnosti. Protože máme dlouholetou praxi, s klidným vědomím můžeme říci, že jsme v daném oboru - malování a stěrkování stěn - mistři, což zjistíte i sami.Stačí nám zatelefonovat a domluvit si prohlídku prostoru. Vytvoříme Vám cenovou nabídku, která je samozřejmě zdarma. Těšíme se na spolupráci. Naše ceny jsou NÍZKÉ ale práce je KVALITNÍ. Práce provádíme v Bratislavě a po celém území Slovenska.Obhliadka a kalkulace je ZDARMA.

Načítání trvalo -96.85 sekund.