+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Renovace parket

Klíčová slova: Renovace parket

E-mail: webadmin@market.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2009

Popis: Provádíme renovace parket, pokládku a broušení dřevěných podlah. Nabízíme širokou škálu dřevěných, laminátových a bambusových podlah, včetně exotických dřevin. Dřevo a parkety z něj je osvědčený materiál, který je ceněný hlavně pro své užitné a zároveň estetické vlastnosti.

Web: www.prochazka-parket.cz/

Další související informace

Výškové a hlubinné práce

Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou – Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou, rizikové kácení stromů, čištění studní, nátěry konstrukcí, střech a fasád, montážní práce, mytí oken a plášťů budov, zednické práce, shoz sněhu, montáž hromosvodů.

Kompresory Schneider

Kompresory Schneider, kompresor Schneider – Kompresory Schneider, zařízení na úpravu stlačeného vzduchu a pneumatické nářadí, zařízení pro autoservisy, pneuservisy, lakovny, klempírny. Tlaková vzduchotechnika a kompresory Schneider ( autorizovaný prodejce, servis kompresoru ). Kompresory Schneider, pístové a šroubové kompresory.

Parkety - VS Parket

parkety,podlahy,renovace parket,broušení parket – Zrealizujeme Vám pokládku nových parket či plovoucí podlahy, ale i renovaci / broušení parket, které Vám kvalitně dle ověřených postupů vybrousíme, vytmélíme a nalakujeme. Kompletní servis parket. Pokládka vlysů, zámeckých kazet, interzií. Exotické dřeviny. Renovace parket (broušení, lakování, tmelení, španování).

Načítání trvalo 0.1026 sekund.