+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Renovace parket

Klíčová slova: Renovace parket

E-mail: webadmin@market.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2009

Popis: Provádíme renovace parket, pokládku a broušení dřevěných podlah. Nabízíme širokou škálu dřevěných, laminátových a bambusových podlah, včetně exotických dřevin. Dřevo a parkety z něj je osvědčený materiál, který je ceněný hlavně pro své užitné a zároveň estetické vlastnosti.

Web: www.prochazka-parket.cz/

Další související informace

Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce bytů Praha, rekonstrukce bytů – Rekonstrukce bytů Praha – rekonstrukce bytu, koupelny i kuchyně. Provádíme kompletní rekonstrukce panelových bytů, vyzdívání bytových jader na klíč a instalatérské, elektrikářské i malířské práce.

Kompresory Schneider

Kompresory Schneider, kompresor Schneider – Kompresory Schneider, zařízení na úpravu stlačeného vzduchu a pneumatické nářadí, zařízení pro autoservisy, pneuservisy, lakovny, klempírny. Tlaková vzduchotechnika a kompresory Schneider ( autorizovaný prodejce, servis kompresoru ). Kompresory Schneider, pístové a šroubové kompresory.

Truhlářství CONSULO

truhlářství,truhlář,dřevo,řezivo, nábytek,masiv – Vyrábíme nábytek z masivu, zahradní nábytek - lavice, stoly, rozkládací sety vhodné pro restaurační zahrádky, interiéry chalup, restaurací aj., dále hoblovaná prkna, hranoly, lišty, latě. V rámci zakázkové výroby pak vše, co si vymyslíte.V eshopu nabízíme různá dřeva pro kutily.

Načítání trvalo 0.1650 sekund.