+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Renovace podlah Cejnar

Klíčová slova: Renovace podlah, fasády, malířství.

E-mail: links@wpj.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2013

Popis: Obnovíme všechny druhy dřevěných podlah, jak masivní prkené nebo parketové podlahy, tak i dřevěné plovoucí podlahy. Vše provádíme kvalítními stroji a nářadím od firmy ROMUS. Kompletně proměníme váš interiér širokou paletou barev,jak omyvatelným tak klasickým nátěrem od Německé Firmy.

Web: www.podlahy-fasady-cejnar.cz/renovace-podlah/

Další související informace

Chmelík-obklady.cz

stavebniny, murexin, fasády, obklady, Žabčice – Obkladačské a zednické práce od návrhu až po realizaci včetně dodávky materiálu, bytová jádra, realizace luxusních koupelen. Nabízíme veškerý stavební materiál, zateplovací systémy, stavební chemie, obklady, dlažby, technika pro montáž obkladů a dlažby, lepidla, izolace, silikony, spárovací malty, profily k obkladům a dlažbám, nářadí pro obkladače a další. Vaše stavebniny, které hledáte!

Regulátor tlaku plynu

Regulátor tlaku plynu, regulátory tlaku plynu – Regulátor tlaku plynu- Regulátory tlaku plynu a plynové kotle PROTHERM ( opravy, servis, montáž ). Revize plynových zařízení, plynové kotelny – zajištění provozu, údržba, servisní činnost, záruční i pozáruční opravy. Regulátory tlaku plynu

Uklid.Puclik.cz profesionální úklid

úklid, úklidové služby, uherské hradiště, úklid ka – Nemáte dostatek času pro úklid svého domu, bytu, či kanceláře? Náš profesionální tým udělá vše za vás! Od nejdrobnějších maličkostí, jako je otření prachu a nečistot, až po vyčištění koberců a čalounění.

Načítání trvalo 0.0833 sekund.