+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

RESTAU.ART -reštaurovanie

Klíčová slova: reštaurovanie, umelecko remeselné práce, obnova

E-mail: info@restauart.sk

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2010

Popis: Reštaurovanie, konzervovanie a obnova hnuteľných a nehnuteľných pamiatok s využitím historických a moderných materiálov, umelecko remeselné práce a obnova historických pivníc. Reštaurovanie: nástenná maľba, freska, fasády, historické omietky, kamenné sochy a články architektúry, drevené sochy. Umelecko-remeselné práce: historické pivnice, umelý kameň, umelý mramor, historické omietky, štuky a iné

Web: www.restauart.sk

Další související informace

Malování na hedvábí

malování, hedvábí, ruční práce, lasice, móda – Návrh a výroba ručně malovaných oděvů a doplňků z hedvábí. Ručně šité a malované šaty, šátky, kalhoty, sukně a doplňky jsou vždy jedinečné a navržené v konzultaci se zákaznicí či zákazníkem. Zvolený materiál zaručuje příjemné nošení, použité barvy jsou trvalé.

Studium na Novým Zélandě

studium, nový, zéland, práce, prax – Chteli by ste studovat na univerzitě na Novým Zélandě? Nebo hledáte možnost jak se zdokonalit v anglickém jazyku nebo získat prax? Zkuste StudiumnaNovomZélande.sk. Studujte nebo pracujte v zahraničí snadno.

Úklidové sluzby Plzeň

úklid, úklidové práce, úklidové služby, domácnosti – Nabízíme úklidové práce Vaší firmě i domácnosti. Úklid panelových domů, garáží, bytových i nebytových prostor, kanceláří, provozoven, rodinných domů. Čištění špatně přístupných ploch horolezeckou technikou, mytí oken.

Načítání trvalo 2.7030 sekund.