+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Restaurátorství

Klíčová slova: restaurátorství, starožitnosti, starožitný nábytek

E-mail: registrace@atelier-fiala.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2008

Popis: Restaurátorský atelier s mnohaletou tradicí. Realizujeme renovace starožitností, obrazu, hodin, rezby, calounení puvodní technikou. Prodejní galerie restaurovaného nábytku vcetne poradenství pri koupi i renovaci. Zprostredkování prodeje, prímý výkup.

Web: www.atelier-fiala.cz

Další související informace

holandský nábytek Janes

holandský nábytek – Jsme specialisté na holandský nábytek, převážně na kožené sedací soupravy, které opravujeme a čalouníme. Dále prodáváme obývací stěny, konferenční stolky, jídelní stoly, holandský rustikální nábytek. Téměř vše je masivní dubový nábytek.

Město nábytku

nábytek – Zařizujeme krásné interiéry, předáme k Vaši dispozici bohatou sbírku nábytku a prvků zařízení interiérů , Nábytek pro dětí, obývací stěny, ložnice, jídelní soupravy. Kvalitní český nábytek pro váš dům byt a kancelář.

Evoluto.cz - moderní des

Nábytek,moderní nábytek,designový nábytek – Máte rádi designový nábytek? Líbí se Vám moderní stolky, židle nebo sedačky v originálním a jedinečném provedení? Společnost Evoluto je přímým dovozcem a prodejcem kvalitního italského designového nábytku. Neváhejte a navštivte evoluto.cz.

Načítání trvalo 2.9093 sekund.