+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Restaurátorství

Klíčová slova: restaurátorství, starožitnosti, starožitný nábytek

E-mail: registrace@atelier-fiala.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2008

Popis: Restaurátorský atelier s mnohaletou tradicí. Realizujeme renovace starožitností, obrazu, hodin, rezby, calounení puvodní technikou. Prodejní galerie restaurovaného nábytku vcetne poradenství pri koupi i renovaci. Zprostredkování prodeje, prímý výkup.

Web: www.atelier-fiala.cz

Další související informace

Jaroslav Divácký - nábyte

nábytek na míru – Firma Divácký vyrábí a dodává kvalitní nábytek na míru. Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Navrhneme a dodáme vám kuchyně, kancelářský nábytek nebo vestavěné skříně. Více informací a reference naleznete na našich webových stránkách.

Barové židle

barové židle, nábytek – Barové židle zná asi každý. Barové židle v interiéru domu. Barové židle v obývacím pokoji. Barové židle a materiály, z nichž se vyrábějí. Barové židle zná asi každý. Barové židle v interiéru domu. Barové židle v obývacím pokoji. Barové židle a materiály, z nichž se vyrábějí.

Nábytek 123

levný nábytek, outlet nábytek – Rozhodli jste se pro změnu ve vašem bytě, domě v kanceláři nebo třeba na chatě? Pak zřejmě přemýšlíte, kde nakoupíte kvalitní a pokud možno levný nábytek! Navštivte stránky www.nabytek123.cz a přesvědčte se, že levný nábytek může být ikvalitní.Rozhodli jste se pro změnu ve vašem bytě, domě v kanceláři nebo třeba na chatě? Pak zřejmě přemýšlíte, kde nakoupíte kvalitní a pokud možno levný nábytek! Navštivte stránky www.nabytek123.cz a přesvědčte se, že levný nábytek může být ikvalitní.

Načítání trvalo 2.5923 sekund.