+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Revize elektrických spotřebičů a přístrojů

Klíčová slova: revize elektrospotřebičů

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervna 2007

Popis: Provádíme revize elektrospotřebičů, revize spotřebičů, revize elektro, revize výpočetní techniky dle ČSN 33 1610, působnost: Jihlava, Tábor, Jindřichův Hradec, Benešov, Vlašim, České Budějovice, Humpolec, Havlíčkův Brod, Praha, Brno, Třebíč, Znojmo, kraj Vysočina a celá ČR dopravné paušál.

Web: www.revize-elektrospotrebicu.cz

Další související informace

RevizeE2B

revize elektrické instalace – RevizeE2B je firma jejichž hlavní činností jsou revize elektrické instalace do 1000 V. Převážnou část revizí tvoří revize v prostředí s nebezpečím výbuchu hořlavých par, plynů a prachů včetně poradenstvím při určování prostředí, posuzováním bezpečnostních rizik a tvorbou protokolů o určení vnějších vlivů.

Revtechnik

Revize elektro,plynu,komínů,hromosvodu,has.přístro – Databáze ČR revizních techniků v oboru Revize elektrických zařízení,Revize hromosvodu,revize komínů,revize hasících přístrojů,rvize plynu,revize spotřebyčů,revize přístrojů.Smluvní partneři PRE. Databáze ČR revizních techniků v oboru Revize elektrických zařízení,Revize hromosvodu,revize komínů,revize hasících přístrojů,rvize plynu,revize spotřebyčů,revize přístrojů.Smluvní partneři PRE.

Elektroinstalace Praha 8

elektrikáři, elektroinstalace, revize elektro – Provádíme veškeré elektrikářské práce - elektromontáže, elektroinstalace, revize elektro, instalace hromosvodů, domácích telefonů, televizních antén, drobné opravy a další elektro práce. Nonstop služby. •Realizace a rekonstrukce elektroinstalace a elektrických rozvodů v bytech a rodinných domech. •Montáže a opravy elektrických rozvaděčů, instalace a výměny elektroměrů. •Instalace, opravy a výměny jističů, zásuvek a vypínačů, zapojování elektrospotřebičů. •Revize elektroinstalace, elektrických vedení a elektrických zařízení. •Montáž a opravy systémů osvětlení (bodové, LED, závěsné osvětlení).

Načítání trvalo 1.8610 sekund.