+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Revize TZ Pardubice s.r.o

Klíčová slova: revize tlakových nádob, prodej kompresorů, školení

E-mail: info@revizetz-pardubice.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2010

Popis: Naše společnost Revize TZ Pardubice s.r.o. působí zejména v regionech Pardubice a Hradec Králové, působíme ale i v dalších lokalitách České republiky. Zaměřujeme se například na revize a zkoušky tlakových nádob, revize a zkoušky kotlů, revize plynových zařízení, provozní kontroly tlakových zařízení, školení obsluh tlakových zařízení, montáž tlakových zařízení, odstranění závad zjištěných při revizích, prodej kompresorů, prodej tlakových nádob a na další činnosti.

Web: www.revizetz-pardubice.cz

Další související informace

Eshop svařování

Prodej profi i hobby nářadí Bosch, Hitachi, Narex – Prodej profi i hobby nářadí Bosch, Hitachi, Narex, Ryobi, Fisars. Svářecí technika:svářečka Esab, invertor Kühtreiber, lis Tecna. Dřevoobráběcí stroje: hoblovka, pila, fréza. Zahradní technika: sekačka, traktor, drtič, štípač, křovinořez, čerpadlo.

Byty Nymburk - Palackého

byty, Nymburk, Palackého, bytový dům, prodej bytů – Prodej bytů v ulici Palackého 64/1,65,66, Nymburk. Bytový dům Palackého je nový polyfunkční dům v historickém centru města Nymburk. Výborná dopravní dostupnost (po dálnici Praha 50 km, Hradec Králové 60 km), kvalitní občanská vybavenost. Byty budou osazeny prvky inteligentního bytového domu systému Domintell. Zahájení výstavby - léto 2010 Dokončení - prosinec 2011

Cyklobazárek.cz - bazaro

cyklobazárek, bazar, cyklobazar, cyklo, prodej ko – Nabízíme Vám ZDARMA vložení inzerce na www.CykloBazarek.cz a to jak na NOVÉ, tak na POUŽITÉ zboží.... Server je zaměřen na velkoobchody, maloobchodníky, koncové zákazníky - běžné uživatele a je specializovaný na cyklistiku.

Načítání trvalo 3.5167 sekund.