+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Revizni.eu

Klíčová slova: revize zdvihacích zařízení, školení jeřábníků

E-mail: zdvihacizarizenisojka@raz-dva.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2008

Popis: Komplexní technický dozor nad provozem zdvihacích zařízení, školení jeřábníků, vazačů břemen, obsluhovatelů pracovních plošin. Zpracování provozních předpisů pro obsluhu jeřábů, vázání a zavěšování břemen, revize zdvihacích zařízení.

Web: www.revizni.eu/

Další související informace

Logistická akademie

Vzdělávání logistika, Školení logistika, Seminář – Logistická akademie je místo, kde můžete rozvíjet a zúročovat své znalosti a dovednosti v oblasti Logistiky a v případě Vašeho zájmu získat některý z prestižních titulů, uváděných z jméno. Logistická akademie to pravé jméno pro Vaše vzdělání.

Wifi zařízení

wifi zařízení, antény, příslušenství k wifi sítim, – V našem internetovém obchodě wifly.cz naleznete to, co hledáte. www.wifly.cz, zabývající se převážně prodejem zařízení jako jsou Wifi zařízení, antény, příslušenství k wifi sítim, bluetooth a jiné...

Školení WordPress

školení wordpress – Nabízíme profesionální školení v redakčním systému WordPress, který se zabývá vytvářením webových stránek. Kurz je určen především začátečníkům, kteří se v této oblasti chtějí vzdělávat a efektivně využívat veškeré funkce, které program nabízí.

Načítání trvalo 0.0822 sekund.