+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Revizni.eu

Klíčová slova: revize zdvihacích zařízení, školení jeřábníků

E-mail: zdvihacizarizenisojka@raz-dva.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2008

Popis: Komplexní technický dozor nad provozem zdvihacích zařízení, školení jeřábníků, vazačů břemen, obsluhovatelů pracovních plošin. Zpracování provozních předpisů pro obsluhu jeřábů, vázání a zavěšování břemen, revize zdvihacích zařízení.

Web: www.revizni.eu/

Další související informace

ELSA GROUP - Tažné zaříze

tažné, zařízení, střešní, nosiče, eShop, elsa – Jsme specialisté na tažné zařízení. Jako přímý dovozce výrobců poskytujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej: značková tažná zařízení BRINK a WESTFALIA, elektropřípojky a dále střešní nosiče a boxy, nosiče jízdních kol a lyží. Montáže.

Revize kanalizace

revize kanalizace,kamerou,monitoring – Revize kanalizace kamerou, prohlídky a zjištění závad na kanalizačním potrubí, záznam na DVD včetně videozáznamu. Od DN 70 do DN 250. Vyhledáme kde je Vaše kanalizace porušená, důvod ucpávání kanalizace nebo stav potrubí. Služba pro Středočeský kraj a Prahu.

Revize HTI

revize, hti, elektro, revize elektro – Činnosti spojené s revizemi VTZ provádíme na té nejvyšší úrovni od roku 1994 a v současné době máme již vice než dvacet kmenových revizních techniků ze všech oborů a oblastí. Disponujeme take soudními znalci.

Načítání trvalo 0.0689 sekund.