+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Revizni.eu

Klíčová slova: revize zdvihacích zařízení, školení jeřábníků

E-mail: zdvihacizarizenisojka@raz-dva.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2008

Popis: Komplexní technický dozor nad provozem zdvihacích zařízení, školení jeřábníků, vazačů břemen, obsluhovatelů pracovních plošin. Zpracování provozních předpisů pro obsluhu jeřábů, vázání a zavěšování břemen, revize zdvihacích zařízení.

Web: www.revizni.eu/

Další související informace

Školicí středisko

školení Brno,školící centrum,radiační ochrana – Školicí centrum v Černé hoře zaměřené na odborná školení a kurzy v oblasti dozimetrie, ionizujícího záření a radiační ochrany. Školení, kurzy, školicí středisko,zvláštní odborná způsobilost,defektoskopie.

agentura Motiv P

vzdělávání, školení – Poskytujeme odborné poradenství v těchto oblastech: řízení lidských zdrojů, rozvoj a vzdělávání, individuální koučink, Assessment a Development Centre, psychodiagnostické testy, outdoorové programy a mnoho dalších služeb.

Elektrorevize Ostrava

elektrorevize ostrava, revize elektro ostrava, – Revize elektroinstalací.Elektro revize hromosvodů.Revize elektro nářadí, spotřebičů,svářeček.Elektrikář pro rekonstrukce a montáž elektroinstalace bytů, rod.domů,kuchyní,koupelen. Montáž přípojek nn. Elektrikář, havárie elektro Ostrava nonstop.

Načítání trvalo 0.0702 sekund.