+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sadrokartón Bratislava

Klíčová slova: Sadrokartón Bratislava

E-mail: sadrokartonba@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 11. dubna 2013

Popis: Prodáváme levný sádrokarton a nabízíme montáž sádrokartonu v Bratislavě iv blízkém okolí. Montážní činnost a realizace sádrokartonových: stropů, dělících stěn, podhledů, obklad podkroví, atypické sádrokartonové konstrukce, sádrokartonové niky a zakrytí trubek, nežádoucích otvorů a případně jiné využití. Prodej materiálu: Tepelné a zvukové izolace na bázi minerálního a skelného vlákna produkty společností: Knauf, Ursa, Rotaflex, Isover, Nobasil. Sádrokarton je materiál 21 století jeho výhody jsou následující: je lehký, levný, realizace probíhají rychlé, snadná manipulace a nepotřebuje žádné dodatečné úpravy. Realizace montáži sádrokartonových desek v celém podkroví trvá jen přibližně 5 dní v porovnání s klasickými materiály je úspora času i několik týdnů. In-Real to je specialista na sádrokarton v okolí Bratislavy tak proč váhat?

Web: www.in-real.sk

Další související informace

Celsion

Požárně bezpečnostní řešení, – Firma Celsion nabízí požárně bezpečnostní řešení, protipožární rozvaděče a protipožární systémy. Celsion – požárně bezpečnostní řešení je středně velký výrobce se specializací na oblast řešení funkceschopnosti elektrického zařízení v případě vypuknutí požáru. Naše speciálně vyvinuté výrobky Celsion, jako jsou protipožární skříně, protipožární rozvaděče a protipožární systémy řešení funkceschopnosti v oblasti IT techniky náš výrobní program ucelují a vytváří nám mezi našimi zákazníky mimořádné jméno.

NTS - Šedivý

Výroba pracovních oděvů, ochranné oděvy, pracovní – Naše firma se zabývá výrobou ochranných oděvů a pomůcek. Od jejího vzniku byly hlavním materiálem pro zpracování různé druhy netkaných textilií, časem se k nim však přidaly i textilie tkané. Mnohostranná použitelnost těchto textilií nám dává možnost nabídnout našim zákazníkům širokou paletu výrobků od ochranných oděvů a jejich součástí pro téměř jakékoli prostředí (strojírenský průmysl, potravinářství, zdravotnictví, lakovny, atd.), přes návleky na různé součásti statických i pohybujících se strojů, návleky a přehozy přes automobily, sedačky, pneumatiky, zakonzervované strojní celky, až po zahrádkářské agrotextilie.

Jak se stát milionářem do

webinář, webináře, školení, jak vydělat peníze – Láká vás představa stálého finančního zabezpečení? Chcete se dozvědět více o novém způsobu elektronického online obchodování? Na našich stránkách naleznete přihlášku na webinář, kde v klidu ze svého domova můžete sledovat naši online prezentaci na svém PC. Ukážeme vám, jak toho lze jednoduchým, sofistikovaným způsobem dosáhnout.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.