+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sádrokarton Brno

Klíčová slova: suchá,výstavba,stavba,sádrokarton,střešní,okno

E-mail: info@suche-stavby.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervna 2011

Popis: Firma Miroslav Doležal nabízí montáž střešních oken, sádrokarton, půdní vestavby, podhledy, elektroinstalace, minerální podhledy, tepelné izolace, venkovní zateplení, fasády, zvukové izolace, montáže podlah a další služby suchých staveb vše na klíč.

Web: www.suche-stavby.cz

Další související informace

Sádrokarton montáž

Sádrokarton, montáž, ceník, technologie, – Na našich stránkách najdete informace o montáži sádrokartonu, technologiích. Nabízíme Vám montáž sádrokartonu od prověřené firmy s mnoha referencemi.Sádrokarton, montáž, ceník, technologie, jak montovat,fotografie sádrokartonu

Výškové a hlubinné práce

Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou – Výškové a hlubinné práce horolezeckou technikou, rizikové kácení stromů, čištění studní, nátěry konstrukcí, střech a fasád, montážní práce, mytí oken a plášťů budov, zednické práce, shoz sněhu, montáž hromosvodů.

Sádrokarton-Interiér

sádrokarton, montáž – Montáží sádrokartonových konstrukcí se zabýváme více jak 13 let, pracujeme většinou s materiály značky Rigips a Knauf. Záruky na montáže jsou poskytovány standartně v délce 72 měsíců. Montujeme veškeré konstrukce včetně kazetových podhledů a suchých podlah, dále atypické konstrukce jako oblouky atd. Pomůžeme Vám s výběrem vhodných materiálů při rekonstrukci, stejně jako s návrhem dispozičního řešení. Mezi nejčastější zakázky patří realizace půdních vestaveb většinou včetně podlah z deskových materiálů, dále sádrokartonové podhledy, předsazené stěny s izolací na obvodových stěnách domu či bytů. Zaměření a kalkulace cen nabízíme zdarma. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat(zde) navšívíme Vás přímo na místě realizace vše zaměříme, probereme detaily a vyhotovíme přesnou kalkulaci.

Načítání trvalo 0.2239 sekund.