+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sádrokarton Brno

Klíčová slova: suchá,výstavba,stavba,sádrokarton,střešní,okno

E-mail: info@suche-stavby.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervna 2011

Popis: Firma Miroslav Doležal nabízí montáž střešních oken, sádrokarton, půdní vestavby, podhledy, elektroinstalace, minerální podhledy, tepelné izolace, venkovní zateplení, fasády, zvukové izolace, montáže podlah a další služby suchých staveb vše na klíč.

Web: www.suche-stavby.cz

Další související informace

Malířství Pavel Heřman

malářství Brno, natěračství Brno, Brno, malíři – Malířství a natěračství Pavel Heřman-Brno. Provádí malířské práce i málo známé malířské techniky. Škrabání, Stěhování a zakrývaní nábytku, broušení, štěrkování, lazurování, napouštění dřeva. Nátěry podlah, dveří, zárubní, kovových konstrukcí, střech a atik, úklid po malování. Sídlem našeho malířství je Brno, působíme však pro celý Jihomoravský kraj

Zednictví Praha

rekonstrukce, opravy, stavebnictví, zednictví – Provádíme rekonstrukce a opravy bytových i nebytových prostor, bytových domů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Stavíme ploty, kamenné zídky, kopeme a čistíme studny. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám investora a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií. I vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, můžete si prostudovat naši nabídku.

Uklid.Puclik.cz profesionální úklid

úklid, úklidové služby, uherské hradiště, úklid ka – Nemáte dostatek času pro úklid svého domu, bytu, či kanceláře? Náš profesionální tým udělá vše za vás! Od nejdrobnějších maličkostí, jako je otření prachu a nečistot, až po vyčištění koberců a čalounění.

Načítání trvalo 0.1620 sekund.